1. Beskydský Fotbalový Klub Frýdlant nad Ostravicí

Frýdlant si ze Slavičína veze tři body!

Frýdlant si ze Slavičína veze tři body!
Naši fotbalisté si připsali první výhru v novém soutěžním ročníku divize E, když ve Slavičíně zvítězili v poměru 2:1. O obě trefy se postaral Ondřej Škorik, který otevřel skóre již ve 4. minutě. Předcházel tomu nakrátko zahraný rohový kop, který doputoval po ose ... (čtěte dál)
21.08.2017

Víkendový program našich týmů!

Víkendový program našich týmů!
Zatímco družstva přípravek a žáků mají ještě volno, naplno už novou sezónu rozjely oba mužské týmy a dorost. Sdružený tým SK Metylovice/Frýdlant B se poprvé v nové sezóně představil na půdě v Kozlovicích a domácí zvítězili 5:0. Zápas jsme nezačali špatně a ... (čtěte dál)
17.08.2017

S Novými Sady remíza!

S Novými Sady remíza!
Na úvodní domácí duel s Novými Sady bylo zvědavo 438 diváků, kteří od počátku zápasu sledovali obsoustranou "přetahovanou". My jsme z úvodního tlaku nic nevytěžili. Měli jsme tam dvě zajímavé příležitosti a zvláště ta z 11. minuty, kdy mohl míč do sítě dorazit ... (čtěte dál)
14.08.2017

V neděli poprvé ve Frýdlantu na fotbal!

První domácí utkání v nové sezóně v Moravskoslezské divizi obstarají fotbalisté 1. BFK Frýdlant proti olomouckému týmu FK Nové Sady. Náš nedělní soupeř v prvním kole nezaváhal a připsal si výhru nad nováčkem soutěže ze Štenberku 2:1. Domácím divákům se poprvé ... (čtěte dál)
10.08.2017

Krutá prohra na úvod!

Krutá prohra na úvod!
Zřejmě klíčový moment zápasu se odehrál v 9. minutě. Po souboji v pokutovém území nařídil hlavní rozhodčí penaltu a za následné protesty vyloučil brankáře 1. BFK Marka Čecha. Protože v neděli neměl Frýdlant k dispozici dalšího brankáře, odchytal statečně ... (čtěte dál)
07.08.2017

Start sezóny je tady. Frýdlant míří do Kozlovic!

Start sezóny je tady. Frýdlant míří do Kozlovic!
V neděli 6. 8. v 17 hodin vyběhnou poprvé v nové sezóně fotbalisté 1. BFK Frýdlant ke svému mistrovskému utkání ve Fortuna divizi E. Na úvod je čeká soupeř z Kozlovic u Přerova, který přes léto přivedl do svého kádru několik zajímavých posil včetně exligových ... (čtěte dál)
04.08.2017

Tak zkušené brankářské trio bude divizním unikátem!

Tak zkušené brankářské trio bude divizním unikátem!
Na startu nové divizní sezóny si fanoušci 1. BFK mohou mnout ruce. Důvod? Bezesporu v obsazení brankářského postu ve složení Prepsl, Jež a Čech. Říká se, že každý tým má na určitém místě slabinu. Na brankářském postu to ale ve Frýdlantu rozhodně nebude. Posuďte ... (čtěte dál)
30.07.2017

Z Turzovky si vezeme 2. místo!

Z Turzovky si vezeme 2. místo!
Nejstarší turnaj na Slovensku, perfektní práce organizátorů, brankové hody, spousta diváků, bohatý doprovodný program, prostě Turzovka jako obvykle nezklamala! 1. BFK Frýdlant odehrál turnaj v tomto složení: Prepsl, Čech, Střižík, Hrdlička, Dvořák, Hutník, Křiva, ... (čtěte dál)
25.07.2017
Starší článkyNovější články

Příští zápas

1. BFK Frýdlant n. O.
×
Ústí

NE 24.09.2017 v 15,30 h, D

Oficiální partneři klubu