1. Beskydský Fotbalový Klub Frýdlant nad Ostravicí

Je to marné, je to marné...Góly prostě nedáme!

Zmar, zklamání, beznaděj. Přijít na to, jak "odparkovat" jesenický "autobus" z hostující šestnáctky, se nepodařilo frýdlantským fotbalistům po celých devadesát minut zápasu a zřejmě i pokud by se hrálo dalších 90 minut by návod na to, jak přelstít obranu soupeře v ... (čtěte dál)
09.10.2017

Z Bohumína bez bodového zisku!

Každá série má jednou svůj konec, ta frýdlantská trvala čtyři zápasy. Přesně v tolika posledních zápasech jsme nenašli přemožitele a navíc poslední tři duely jsme zaznamenali plný bodový zisk. Škoda, mohli jsme se dotáhnout na vedoucí týmy, litoval po zápase ... (čtěte dál)
03.10.2017

Starší žáci pohledem trenéra Petra Lichnovského!

Tým starších žáků 1. BFK se 25. 7. 2017 sešel k prvnímu tréninku pro nový soutěžní ročník 2017/2018. Do přípravy se zapojilo v průběhu letních prázdnin celkem 15 hráčů. Tréninky probíhaly vždy třikrát v týdnu a pracovali jsme na zlepšení technických dovedností ... (čtěte dál)
01.10.2017

Fotbal opět bavil a tři body jsou doma!

Třetí výhra v řadě, další tři body do tabulky a opět spokojení diváci, kteří po zápase vyprovodili své hráče potleskem do kabin. Frýdlant zdolal lídra divize Sokol Ústí 1:0, předvedl festival zahozených šancí, ale co je důležité, opět pobavil své příznivce. ... (čtěte dál)
25.09.2017

V neděli hostíme opět lídra divize. Přijede Ústí!

Havířov jsme zvládli, v Hranicích nezaváhali a teď nás znovu čeká lídr soutěže. Před čtrnácti dny jsme v závěru zápasu s Havířovem urvali výhru 4:3, přišlo přes 500 diváků a fotbal bavil. V neděli se nám do cesty postaví znovu tým, který ještě neokusil, jak ... (čtěte dál)
20.09.2017

Tři góly a tři body. V Hranicích jsme nezaváhali!

V dalším utkání Moravskoslezské divize E jsme zavítali na hřiště SK Hranice, které se před domácím publikem chtěly rehabilitovat za krutou porážku (9:1) na hřišti Opavy. Hosté začali aktivně, první šanci ve 4. minutě vyrazil domácí gólman Tomečka Chlebkovi na roh, ... (čtěte dál)
18.09.2017

Recept na Havířov? Nohejbal a dobrý oběd!

Zápas s dosavadním lídrem soutěže se musel více než pětistovce diváků líbit, a proto se k němu ještě jednou vrátíme. Možná i netradičním pohledem do zákulisí a frýdlantského "kotle“. Jen připomeňme, že Frýdlant zdolal po dramatické zápletce Havířov 4:3 a ... (čtěte dál)
13.09.2017

Chcete přivést diváky do ochozů? Naservírujte jim podívanou okořeněnou sedmi brankami a zaručeně přijdou znovu. Své o tom vědí i ve Frýdlantu, kde přišlo přes pět stovek diváků a většina z nich odcházela ze stadionu s úsměvem na tváři a s pocitem, že to rozhodně ... (čtěte dál)