1. Beskydský Fotbalový Klub Frýdlant nad Ostravicí

Frýdlant v závěru zápasu podlehl Frýdku!

Frýdlant v závěru zápasu podlehl Frýdku!
Pro oba okresní zástupce byl jejich vzájemný souboj jednou z posledních možností, jak si vyzkoušet případné posily. „V sobotu nás čeká ještě pohár s Holicí, takže jsme ty síly rozložili mezi hráče rovnoměrně,“ naznačil plány se sestavou hostující trenér Peter ... (čtěte dál)
21.07.2017

Frýdlant v předkole MOL Cupu nezvítězil

Frýdlant v předkole MOL Cupu nezvítězil
Utkání bylo již od prvních minut velice vyrovnané a na týmech bylo znát, že nechtějí inkasovat branku. Hra se po celou dobu zápasu přelévala z jedné půlky na druhou a zápas v normální hrací době skončil 0:0. V prodloužení měly oba týmy možnost převážit výsledek na ... (čtěte dál)
17.07.2017

Hodnocení sezóny dorostu a juniorky

Hodnocení sezóny dorostu a juniorky
Předem mého hodnocení bych chtěl pozdravit fanoušky a poděkovat jim za přízeň v celé sezóně 1.BFK. a zároveň popřát všem (hráčům, funkcionářům, fanouškům) krásné prázdniny a léto. K vlastnímu hodnocení jara 2017 bych chtěl poděkovat všem hráčům dorostu a ... (čtěte dál)
13.07.2017

Hodnocení sezóny starší přípravky

Hodnocení sezóny starší přípravky
Kluci z naší starší přípravky mají za sebou těžký, ale myslím že i úspěšný půlrok. S tréninky jsme začali hned první týden v lednu v tělocvičně na hřišti a v nové tělocvičně u gymnázia. S nástupem jara jsme tréninky přesunuli ven a trénovali jsme vždy ... (čtěte dál)
10.07.2017

Muži zahájili přípravu na novou sezónu!

Muži zahájili přípravu na novou sezónu!
V úterním podvečeru se poprvé sešli naši fotbalisté, aby zahájili přípravu na nový soutěžní ročník divize E. První změna, která na ně čekala bylo nové složení realizačního týmu. Hlavním trenérem se stal Martin Šrámek a za asistenta si zvolil Jiřího Krejčího, ... (čtěte dál)
05.07.2017

Hodnocení sezóny u mladších žáků!

Hodnocení sezóny u mladších žáků!
Po podzimní části panovala v našem týmu spokojenost s výsledky i nasazením hráčů v jednotlivých utkáních. Tuto skutečnost jsme chtěli přenést i do jarní části soutěže a odehrát utkání minimálně ve stejném nasazení. Do druhé části sezony jsme nastupovali s ... (čtěte dál)
03.07.2017

Hodnocení soutěžního ročníku u starších žáků!

Hodnocení soutěžního ročníku u starších žáků!
Sezóna 2016/2017 byla pro frýdlantské starší žáky zajímavou zkušeností. V tomto soutěžním ročníku měli možnost nahlédnout do krajského přeboru. V této soutěži určitě chlapci ostudu frýdlantskému fotbalu neudělali. Zrod družstva starších žáků však nebyl ... (čtěte dál)
23.06.2017
Starší článkyNovější články

Příští zápas

1. BFK Frýdlant n. O.
×
Ústí

NE 24.09.2017 v 15,30 h, D

Oficiální partneři klubu