1. Beskydský Fotbalový Klub Frýdlant nad Ostravicí

Bod z Opavy se počítá!

Bod z Opavy se počítá!
Cenný bod za remízu 2:2 vyválčili naši fotbalisté na půdě Opavy. Domácí "B" tým posílila čtveřice fotbalistů z A mužstva, které i díky reprezentační pauze mělo volný víkend, protože i Fotbalová národní liga měla přestávku, a tak do souboje s Frýdlantem vyslala ... (čtěte dál)
03.09.2017

Září bude měsícem fotbalových náborů!

Září bude měsícem fotbalových náborů!
Fotbal je nejpopulárnější sport na světě a nejinak tomu je také v našem městě. Klub se věnuje práci s mládeží dlouhodobě. Našim hlavním cílem je sportovní výchova mladých hráčů v dětském kolektivu a tedy aktivní a smysluplné vyplnění volného času dětí, zní ... (čtěte dál)
31.08.2017

Doma stále bez výhry!

Doma stále bez výhry!
Potvrdit výhru ze Slavičína, potěšit domácí diváky a urvat tři body. Ideální plán pro nedělní podvečer, ovšem jak se brzy ukázalo, "člověk míní, život mění". Zápas totiž rozhodla jediná branka ze 3. minuty zápasu, kdy míč po nedorozumění obrany s gólmanem ... (čtěte dál)
29.08.2017

Frýdlant si ze Slavičína veze tři body!

Frýdlant si ze Slavičína veze tři body!
Naši fotbalisté si připsali první výhru v novém soutěžním ročníku divize E, když ve Slavičíně zvítězili v poměru 2:1. O obě trefy se postaral Ondřej Škorik, který otevřel skóre již ve 4. minutě. Předcházel tomu nakrátko zahraný rohový kop, který doputoval po ose ... (čtěte dál)
21.08.2017

Víkendový program našich týmů!

Víkendový program našich týmů!
Zatímco družstva přípravek a žáků mají ještě volno, naplno už novou sezónu rozjely oba mužské týmy a dorost. Sdružený tým SK Metylovice/Frýdlant B se poprvé v nové sezóně představil na půdě v Kozlovicích a domácí zvítězili 5:0. Zápas jsme nezačali špatně a ... (čtěte dál)
17.08.2017

S Novými Sady remíza!

S Novými Sady remíza!
Na úvodní domácí duel s Novými Sady bylo zvědavo 438 diváků, kteří od počátku zápasu sledovali obsoustranou "přetahovanou". My jsme z úvodního tlaku nic nevytěžili. Měli jsme tam dvě zajímavé příležitosti a zvláště ta z 11. minuty, kdy mohl míč do sítě dorazit ... (čtěte dál)
14.08.2017

V neděli poprvé ve Frýdlantu na fotbal!

První domácí utkání v nové sezóně v Moravskoslezské divizi obstarají fotbalisté 1. BFK Frýdlant proti olomouckému týmu FK Nové Sady. Náš nedělní soupeř v prvním kole nezaváhal a připsal si výhru nad nováčkem soutěže ze Štenberku 2:1. Domácím divákům se poprvé ... (čtěte dál)
10.08.2017
Starší článkyNovější články

Příští zápas

1. BFK Frýdlant n. O.
×
KOZLOVICE

NE 19.11.2017 v 13,30 h, D,

ODLOŽENO

Oficiální partneři klubu