Frýdlant v předkole MOL Cupu nezvítězil

Utkání bylo již od prvních minut velice vyrovnané a na týmech bylo znát, že nechtějí inkasovat branku. Hra se po celou dobu zápasu přelévala z jedné půlky na druhou a zápas v normální hrací době skončil 0:0. V prodloužení měly oba týmy možnost převážit výsledek na svou stranu. Ani jednomu z týmů se však nepodařilo proměnit svou šanci a následovaly tak pokutové kopy. V nich bylo nakonec šťastnější mužstvo Nového Jičína a postoupilo do dalšího kola poháru.

1.BFK Frýdlant nad Ostravicí – FK Nový Jičín 0:0 (2:4 na penalty)
Sestava:Prepsl – Hutník (Křiva), Dvořák, Škorík, Střižík – Ursíni (Bystroň), Šigut, Mandičák, Svatonský, Kratochvíl – Fromelius (Kubáň)

Další zápas odehraje 1. BFK Frýdlant ve středu od 18 hodin doma s účastníkem Fotbalové národní ligy MFK Frýdek-Místek.