Start sezóny je tady. Frýdlant míří do Kozlovic!

V neděli 6. 8. v 17 hodin vyběhnou poprvé v nové sezóně fotbalisté 1. BFK Frýdlant ke svému mistrovskému utkání ve Fortuna divizi E. Na úvod je čeká soupeř z Kozlovic u Přerova, který přes léto přivedl do svého kádru několik zajímavých posil včetně exligových hráčů Mazoucha, Nekudy a Krejčíře. "Čeká nás určitě velmi těžký zápas. Výsledky Kozlovic budí respekt, tak uvidíme jak to bude vypadat na hřišti", řekl trenér Martin Šrámek a připomněl zejména výhru 3:0 v Mol Cupu nad Uničovem, který loni vyhrál Moravskoslezskou ligu. "My jdeme do sezóny s cílem vyhnout se bojům o záchranu", přeje si Šrámek, který převzal trenérské žezlo od Michala Chlebka. Ten pokračuje ve Frýdlantu coby hráč. Asistentem trenéra se pak stal Jiří Krejčí. Dobrou zprávou je, že osa týmu zůstala pohromadě a realizačnímu týmu se podařilo přivést také několik posil. Do branky Ondřeje Prepsla, který má bohaté zkušenosti z národní fotbalové ligy, kde chytal za MFK Frýdek-Místek, obránce Ondřeje Škoríka z FC Vratimov, který hrál 3. nejvyšší soutěž a mladého nadějného záložníka Davida Kučeru z Valašského Meziříčí, jehož výkony v dresu 1. BFK bude určitě bedlivě sledovat i jeho otec Radim Kučera, trenér Baníku Ostrava. Do mančaftu se vrátil i zkušený obránce Šimon Křiva,který hrál na jaře ve Frenštátu.

Není vyloučeno, že ještě někdo přijde. Máme něco rozjednáno a rádi bychom ještě posílili útočnou fázi,

doplňuje Šrámek.

Celý tým věří, že fanoušci pojedou své hráče podpořit. Zápas FK Kozlovice - 1. BFK Frýdlant se hraje v neděli 6. 8. v 17 hodin. Můžete využít i autobus, který odjíždí ve 14 hodin od frýdlantského stadionu (původně 14.30 h).

Soupiska: Muži A - DIVIZE E – podzim 2017

Bystroň Sebastian
Čech Marek
Dvořák Ondřej
Fromelius David
Hrdlička Jan
Hutník David
Chlebek Michal
Jež Zdeněk
Kratochvíl Aleš
Kučera David
Křiva Šimon
Mandičak Jan
Marek David
Prepsl Ondřej
Střižík Michal
Svatonský Jan
Škorík Ondřej
Ursíni Jakub
Vojvodik Dominik

Realizační tým

Šrámek Martin (trenér)
Krejčí Jiří (asistent)
Čunta Oldřich (trenér brankářů)
Gamrot Zdeněk (vedoucí mužstva)
Pěgřim Jiří (masér)

Odešli: Daniel BIALEK (MFK Havířov), Jiří HUVAR (TJ Petřvald), Václav JANDEK (TJ Ostravice), Jakub MADERSKÝ (přerušení činnosti), Ilir PREČI (?), Ondřej JANOŠEC (TJ Raškovice)

Přišli: Ondřej PREPSL (MFK Frýdek-Místek), Ondřej ŠKORÍK (FC Vratimov), David KUČERA (TJ Valašské Meziříčí), Šimon KŘIVA (návrat z Frenštátu p. R.), Adam ŠIGUT (návrat z TJ Dobratice)

Pozn: V kádru nefiguruje Adam Šigut (zranění) a Martin Šigut (pracovní povinnosti)

Start sezóny je tady. Frýdlant míří do Kozlovic!
04.08.2017