Krutá prohra na úvod!

Zřejmě klíčový moment zápasu se odehrál v 9. minutě. Po souboji v pokutovém území nařídil hlavní rozhodčí penaltu a za následné protesty vyloučil brankáře 1. BFK Marka Čecha. Protože v neděli neměl Frýdlant k dispozici dalšího brankáře, odchytal statečně téměř 80 minut obránce Šimon Křiva. Domácí pokutový kop proměnili, o pár minut později přidali druhý gól rovněž z penalty, do poločasu přidali další dvě trefy a o osudu zápasu bylo rozhodnuto.

Trenéři vydali do druhé půle jasné pokyny. Dohrát zápas v deseti a nenechat si vyloučit dalšího hráče. Konečný výsledek 5:0 je sice krutou porážkou, ale možná dobrou "fackou" na úvod. Není třeba z této prohry dělat ukvapené prognózy a v neděli zabrat doma proti Novým Sadům.

FK Kozlovice - 1. BFK Frýdlant 5:0