Ve druhém zápase nové sezóny jsme zavítali na půdu celku Inter Petrovice a po velmi dobrém výkonu jsme vyhráli vysoko 11:3.

Do zápasu jsme vstoupili dobře a už ve třetí minutě se prosadil Štěpán Bláha a vedli jsme 1:0. V dalších minutách 1. Poločasu kluci soupeře přehrávali, ale bohužel vyložené šance (3 tutovky) nevyužili. Až ve 24. Minutě se dostal do sóla na brankáře Matěj Milar udělal kličku, na kterou brankář zareagoval faulem a pokutový kop proměnil kapitán týmu Sebastian Bystroň. O dvě minuty později se domácím podařilo snížit po individuální chybě v obraně a ve 38. Minutě hráči Petrovic po dalším záváhání v obraně vyrovnali na 2:2. Kluky ztráta dvougólového vedení nezaskočila a ještě do poločasu vstřelili Milarem a Bláhou 2 branky a do kabin se šlo za stavu 2:4 pro 1.BFK.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s taktikou vstřelit rychlý gól, což se nám povedlo, když v 46. minutě po přesné akci po pravé straně se do zakončení dostal Petr Jedlička a přízemní střelou zvýšil na 2:5. Od této chvíle existovalo na hřišti jen jedno mužstvo a to 1.BFK. Kluci na hřišti dominovali a předváděli výborný fotbal plný kombinačních akcí a hlavně začali proměňovat šance. Od 56. Do 63. minuty se tři krát za sebou trefil kanonýr mužstva Matěj Milar a skore bylo 2:8. Po dalších zahozených šancích a dvou neuznaných golech se v 75. minutě po krásné individuální akci prosadil podruhé v zápase Jedlička a 10 gól visel na vlásku. Kluci ani za rozhodnutého stavu nic nevypustili a pokračovali ve skvělém výkonu. Desátý gól a svůj pátý v tomto zápase vstřelil v 81. minutě Milar.  O 4 minuty později se prosadil střelou z 13 metrů Martin Indra a uzavřel účet gólu 1. BFK na 11. V 89. minutě se domácí dočkali kosmetické úpravy výsledku, když po další individuální chybě v obraně upravili na konečných 3:11 pro BFK.

Klukům bych chtěl poděkovat za výborný výkon v zápase a doufám, že v tom příštím, ve kterém v sobotu 1.9. od 14:30 hostíme Kopřivnici na tento výkon navážou a 3 body potvrdí.