Neděle 23. 9. v 15:30 hodin 1. BFK Frýdlant – 1. FC Viktorie Přerov. To je ta nejdůležitější informace na úvod pozvánky na nedělní zápas. Řečí čísel se utká aktuálně 4. celek divize E 1. BFK Frýdlant, který nasbíral prozatím 12 bodů a 1. FC Viktoria Přerov s dosavadním ziskem 2 bodů a skóre 5:22. Hostům náleží až poslední 16. pozice. O podcenění soupeře však nemůže být ani řeč, protože divizní soutěž je kvalitativně velmi vyrovnaná, což dokazuje i pohled na tabulku, kdy například rozdíl mezi druhými Dětmarovicemi a desátými Kozlovicemi jsou pouhé dva body.  Frýdlant ale hraje před domácím publikem a chce odčinit první porážku v letošní sezóně, kterou utrpěli naši fotbalisté na půdě Havířova a která se vzhledem k vývoji zápasu těžce skousávala.

Pojďme již ale k samotné neděli, kdy se můžete těšit také na doprovodný program včetně poločasového utkání našich přípravek. Sponzorem zápasu je společnost AVE CZ, jeden z našich nejvýznamnějších a nejvěrnějších partnerů. Na zápase bude osobně přítomen také Ing. Radim Tesař, regionální ředitel pro MS a OLM kraj. Pan Tesař obstará čestný výkop a v poločase předá našim klukům z přípravek dar v podobě sady nových míčů. Děkujeme ještě jednou společnosti AVE CZ za dlouholetou a významnou podporu frýdlantské kopané. Více o společnosti se můžete dočíst zde: http://www.ave.cz/

Nezapomeňte si v neděli koupit tradičně slosovatelné bulletiny (10 Kč) a pro ty z Vás, kteří chodíte fandit do kotle, je tady obvyklý vzkaz, že sraz je na ochozu mezi střídačkami. Fanoušci, věříme, že opět bude na našem stadionu vládnout bezvadná atmosféra, což jste dokázali naposledy i na hřišti soupeře v Havířově.