V 11. kole krajské soutěže dorostu jsme na závěr anglického týdne po dvou těžkých zápasech s Fryčovicemi a Kopřivnicí hostili tým Petřvaldu, který měl být papírově slabším soupeřem. To se také potvrdilo a kluci si pohodlně dokráčeli pro další 3 body.

Od začátku zápasu bylo vidět kde se oba týmy v tabulce nachází a hráči 1. BFK soupeře přehrávali ve všech fotbalových dovednostech. Už od třetí minuty hráči 1. BFK vedli po střele kapitána S. Bystroně a R. Uhláře 2:0. Kluci dál hráli ve vysokém tempu a do poločasu s mnoha šancí přidali další 3 branky, když se 2krát trefil M. Milar a jednu branku si hosté vstřelili sami. Na tabuli tak po prvním poločase svítilo skóre 5:0.

V druhém poločase už na klucích byla znát únava z náročného týdne a trochu ubrali plyn, ale i tak stále soupeře přehrávali. Z mnoha šancí dokázali přidat další 3 branky, když se trefil M. Indra a svou třetí a čtvrtou branku přidal kanonýr týmu M. Milar. Hosté dokázali vstřelit taky 1 branku, když z ojedinělých zastávek na polovině 1. BFK se po prodlouženém dlouhém autu soupeře prosadil R. Gábor a stanovil tak konečný výsledek 8:1 pro 1.BFK.

Klukům děkuji za předvedený výkon a dík patří tradičně i fanouškům, které tímto zvu na další domácí zápas, který se bude hrát proti týmu Bohumína v sobotu 3.11 ve 14:30.