Mladší přípravka jela do slovenské Korni, kde proběhl kvalitně obsazený turnaj za účasti 16 týmů (např. FC Petržalka, MFK Karviná, MŠK Martin, FK Tatran Turzovka aj.). Kluci tak získali cenné zkušenosti, zahráli si proti kvalitním soupeřům na umělé trávě v kryté fotbalové hale a nakonec vyhráli i tzv. skupinu útěchy a obsadili konečné 13. místo.

Starší přípravka získala 3. místo v doplňkovém turnaji Krajské zimní ligy ve Fryčovicích. Sestava a branky: Adrián Lanča, Daniel Kocián 9, Jan Tomášek 6, Ondřej Buček 1, Dominik Gola, Erik Válek

Muži v generálce na jarní část soutěže přivítali na domácím hřišti účastníka 5. nejvyšší slovenské soutěže FK Tatran Turzovka. Hosté z našeho partnerského města přijeli hrát útočný a otevřený fotbal, a tak o góly nebyla nouze. Konečný výsledek 8:2 pro 1. BFK Frýdlant je toho důkazem. Třikrát se trefil Klimas a po jedné brance přidali Škorík, Velička, Wozniak, Kučera a Svatonský.

Příští víkend již startuje Moravskoslezská divize a my Vám samozřejmě během týdne přineseme aktuální informace před startem soutěže.