Bod za bezbrankovou remízu 0:0 si na úvod jarní části Moravskoslezské divize připsali fotbalisté 1. BFK Frýdlant. Zápas tak skončil úplně stejně jako na podzim a nutno dodat, že vzhledem k vývoji zápasu je remíza asi spravedlivá.

Do Kozlovic, které jsou součástí Přerova, zamířilo podpořit své hráče na 5 desítek frýdlantských fanoušků.  Hráči 1. Beskydského FK nastoupili do utkání ve zbrusu nových dresech v klubových žluto-červených barvách. V první půli byli nebezpečnější domácí, ale největší možnost z 10. minuty skončila na břevnu branky Ondřeje Prepsla.  Ze strany Frýdlantu se ocitl ve 45. minutě v obrovské příležitosti Klimas. Akce začala u Kučery, který míč zatáhl středem hřiště, přihrál Svatonskému, ten míč nacentroval do vápna a hlavičku Klimase domácí brankář zneškodnil.

Po změně stran měli více ze hry hosté, po akci Frýdlantu domácí míč odvraceli dokonce až z brankové čáry, Kozlovice kontrovaly nebezpečnými průniky.  V nervózním závěru se na obou stranách hlavně “žlutilo”, ale 325 diváků se ani jedné branky nedočkalo.

Frýdlant zůstává v tabulce na 4. místě s 29 body a příští zápas hraje v sobotu 23. 3. v 15 h ve Vsetíně (BUS 11.15 h).

FK Kozlovice – 1. BFK Frýdlant 0:0

rozhodčí: Dudek – Vrťo, Bebenek

diváků: 325

sestava: Prepsl – Hrdlička, Wozniak, Marek (46. Střižík) – Kučera (65. Dvořák), Škorik, Staněk, Šafner, Svatonský – Klimas (74. Soukup), Velička