1. BFK mladší žáci – FC Vřesina 6:3 (Góly: Svak 2, Faldyna, Stávek, Tomášek, Kocián)
Dne 20.4. sehráli mladší žáci utkání doma proti Vřesině. “Při absenci pár kluků ze základní sestavy, dostali šanci i ostatní, zejména 2 kluci ze starší přípravky. Lehce jsme změnili herní systém, na který si kluci rychle zvykli. První poločas jsme jednoznačně soupeře přehráli. Do druhého poločasu kluci nastoupili “vlažně” a dostali jsme celkem rychlé 3 góly, naštěstí jsme do toho dali vše a vyhráli utkání 6:3″, řekl po zápase trenér František Závodný
trenéři: Denis Dušík, František Závodný

1. BFK starší žáci – FC Vřesina 1:13 (gól: Juroška)

“Narazili jsem na velmi kvalitního soupeře, který nás zejména v prvním poločase přehrával ve všech směrech. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že přidáme na důrazu, který nám chyběl a ztížíme jim hru na naší polovině. V zápase nás ale hlavně srážely hloupé góly po našich chybách, které Vřesina nekompromisně trestala”, zhodnotil zápas trenér Bohdan Velička

1. BFK Frýdlant dorost – Slávia Orlová 5:2
poločas: 4:1
branky: 13. Jedlička Petr, 21. Milar Matěj, 29. Milar Matěj, 36. Milar Matěj, 66. Jedlička Petr

“V prvním poločase hráli kluci celkem pohledný fotbal, kdy přehrávali soupeře kombinační hrou většinou zakončenou průnikovými přihrávkami za obranu soupeře nebo rychlými akcemi po křídlech, které hráči Orlové nestíhali zachytávat. Po gólu Jedličky a hattricku Milara  jsme vsítili čtyři branky a několik dalších tutovek jsme ještě nedokázali proměnit.  Soupeř moc útočných akcí neměl a dokázal vstřelit jen jednu branku,  která byla celkem kuriózní, šlo spíše o propagační střelu, která skončila v síti. Druhý poločas měl být pokračováním toho prvního, ale vše bylo jinak a prvních 20 minut soupeř kluky přehrával nasazením a po častých ztrátách míče jsme se dostávali pod tlak, který soupeř naštěstí potrestal jen jedním gólem po standardní situaci. Pak se kluci zase probudili a vzpomněli si na první poločas a začali si opět po pěkných akcích vytvářet šance, ale proměnit dokázali jen jedinou,  když se podruhé v zápase trefil Jedlička a stanovil konečné skóre na 5:2. Klukům bych chtěl, až na ten dvacetiminutový výpadek, poděkovat za celkem dobrý výkon, ale oni sami ví, že to dnes nebylo tak kvalitní, jak bychom si my i fanoušci představovali”, okomentoval utkání trenér Roman Hajda