Oba naše žákovské týmy o víkendu nebodovaly, přesto si starší žáci drží v tabulce 6. místo s 23 body a mladší dokonce skvělé 2. místo se ziskem 39 bodů.

Ludgeřovice – 1. BFK ml. žáci 4:2, branky: Faldyna 2

V sobotu odehráli mladší žáci utkání proti Ludgeřovicím. Chyběli 4 kluci ze základní sestavy včetně brankáře, ale i tak jsme chtěli utkání vyhrát. Bohužel se nám to nepovedlo a první poločas byli kluci lehce zmatení a nemohli se prosadit proti vyšším soupeřům. Začali jsme svou hru hrát až posledních 10 minut, kdy se dvakrát prosadil Josef Faldyna. Zhodnotili trenéři František Závodný a Denis Dušík.

Ludgeřovice – 1. BFK st. žáci 4:3, branky: Liška 3

Po závěrečném hvizdu všem klukům došlo, jaký zápas prohráli. Zápas, na který byli vyhecovaní a vedli už 3:1 nakonec nezvládli. Druhý poločas, který byl ve znamení zbytečných faulů, rozkouskovaly hru na překopávanou. Zápas rozhodla ztráta koncentrace ke konci zápasu. Je zbytečné psát, kdo a co mohl udělat lépe. Kluci to moc dobře ví a ten kdo se nad tím zamyslí, ten se bude zlepšovat. Zhodnotil trenér Radan Marek.