Naši muži nastoupili ve slunečném počasí v nedalekém Bohumíně. Od začátku se hrál velice bojovný fotbal plný soubojů, který více vyhovoval domácímu týmu. Hned v úvodu neproměnil velkou šanci frýdlantský Hrdlička. Domácí naopak svou první šanci využili, a když šance Veličky a Klimase neskončily brankou, šlo se do kabin za stavu 1:0 pro Bohumín. Ve druhé půli využil v rozmezí deseti minut domácí celek dva brejky a bylo po zápase. Tento zápas našim borcům bohužel nevyšel. ,,Dnes nám to nesedlo. Nevyrovnali jsme se agresivitě soupeře a navíc jsme nevyužili šance, co jsme si vypracovali, takže to dnes na body nebylo. Musíme si to vyříkat a v neděli s Heřmanicemi tuto porážku napravit”, ohodnotil utkání záložník Jan Wludyka.

Bohumín – Frýdlant – 3:0 (1:0)