V neděli (9.6.) odehráli mladší žáci poslední utkání sezóny proti Frenštátu.
Tento zápas byl poslední pro ročníky 2006, a proto nejstarší kluci nastoupili už od začátku. Očekávali jsme, že bude soupeř těžký, ale kluci do toho utkání šli naplno, a tak navázali na senzační výkony z podzimu. První půli jsme zvládli dobře, na středu hřiště zde operovala sehraná dvojice Svák-Gucký a nepustili soupeře k ničemu.
Druhý poločas začali kluci trošku ospale, kdy soupeř snížil na 4:3. Zbytek druhého poločasu už ale opět dominovali kluci z Frýdlantu a přidali ještě 5 gólů. Christian Pěgřimek zaznamenal hattrick, a Petr Tomášek si bohužel dal vlastní gól, to ale nemění nic na tom, že jsme porazili Frenštát p. R vysoko 9:3

Frenštát – 1. BFK Frýdlant 3:9 (1:4)
Branky: 3. Pěgřimek Christian, 10. Svák Martin, 11. Stávek Tomáš, 21. Boruta Ivan, 37. a 40. Pěgřimek Christian, 41. Stávek Tomáš, 56. Faldyna Josef, 60. Tomášek Petr
Sestava: Tomeček, Tomášek P. (Lukšík)-Gucký (Somr)-Volek (Tomášek J.), Stávek (Kaifáš)-Svák-Faldyna (Poledník), Pěgřimek (Boruta)
Zápas zhodnotil: František Závodný

Trenéři: Závodný František, Dušík Denis
Naši mladší žáci skončili na konečném krásném 3. místě.
1. Stará Bělá 20 18 1 1 153:18 55 0 0
2. Petřkovice 20 16 1 3 127:30 49 0 0
3. Frýdlant n. O. 20 14 1 5 139:52 43 0 0
4. Kozlovice 20 12 2 6 138:90 38 0 0
5. Hlubina 20 12 2 6 78:53 38 0 0