Ve druhém zápase krajského přeboru narazili dorostenci 1.BFK na soupeře s Bílovce a bohužel prohráli 3:5. První poločas se hrál velice kvalitní fotbal, kdy mírně lepším týmem byli kluci 1.BFK a také se to projevilo na skóre, které ukazovalo 3:2, když se dvakrát po standartních situacích trefil Štěpán Bláha a jednu branku přidal Dalibor Koliba.

Bohužel hosté po dvou naších zbytečných chybách střelili 2 branky. Hlavně ta druhá ve 45. minutě poločasu byla hodně zbytečná, neboť po ztrátě míče v útočné fázi jsme z brejku zbytečně inkasovali.

Druhý poločas bych nazval smolným, protože ač jsme vedli kluci neustále hráli tak aby přidali další branky, ale vše bylo naopak a hráči Bílovce velice kvalitně bránili a bohužel nás potrestali 2 brankami opět po taktických chybách a zápas otočili na 3:4.

V závěrečných minutách, už to byla hra vabank na jednu bránu, ale jak se říká klukům 1. BFK to tam nespadlo, ač pár šancí si vytvořili a poslední hřebíček nám soupeř zasadil v poslední minutě, když už úplně všichni hráči 1. BFK včetně brankaře byli nastěhovaní v šestnáctce soupeře, který se dostal k míči a po dlouhém odkopu se jediný hráč soupeře řítil sám na prázdnou bránu a uzavřel skóre na 3:5.

Porážka mrzí, ale na druhou stranu musím kluky pochválit, protože neodehráli špatný, ale spíše smolný zápas a hlavně 1. poločas byl velice kvalitní, ke kterému přispěl i soupeř z Bílovce.