V sobotu 31.8. odehrál mladší dorost utkání v Kravařích. Soupeř byl kvalitní, ale naši dorostenci od 20.minuty hráli kombinační hru a jednoznačně přehráli soupeře.

Středová osa Janošec, Chodura měla pod kontrolou všechny míče a ztráty balónů z jejich strany byly jen velmi zřídka. Musím je tedy za odvedenou práci vyzdvihnout, navíc měli na sehrání velmi málo času.
Bohužel, v útočné fázi jsme byli bezzubí a nevstřelili jsme jediný gól, i když jsme měli spoustu stoprocentních šancí. Kdyby byl poločas 4:0 pro Frýdlant, nikdo z přítomných by se nedivil. Soupeř gól vstřelil po chybě našeho brankáře, který místo odkopu přihrál protihráči a ten našeho gólmana z dálky přehodil.
Škoda, že v závěrečné fázi utkání dostal Jonáš Výmola zbytečnou červenou kartu, která ho určitě mrzí.