Ke třetímu zápasu krajského přeboru zavítali dorostenci 1. BFK do Kravařů. V tomto soutěžním utkání starší dorostenci remizovali 4:4.

První poločas nabídl dva rozdílné poločasy. V úvodních 20 minutách jako by se kluci hledali a domácí byli mírně lepším týmem a dokázali to zúročit dvěma brankami, kdy hlavně ta první po individuální chybě byla zbytečná. Naštěstí se kluci po druhé brance nesesypali, ale naopak se rozehráli a do konce poločasu dominovali ve všech směrech a dokázali to potvrdit i brankami, když se postupně trefil nádherně z voleje M. Milar, T. Kopčo, M. Mohyla a svou druhou branku přidal M. Milar a do kabin se šlo za poločasového skóre 2:4 pro 1. BFK.

Do druhého poločasu bohužel nenastoupil velmi dobře hrající M. Indra (zápas za A-tým, tímto gratulujeme Martinovi k první vstřelené brance v divizi) a na hře mužstva to bylo hodně znát. Ztratili jsme důraz, myšlenku a když se k tomu přidaly ztráty míče a taktické chyby, byli jsme zatlačeni na vlastní polovinu a 30 minut jsme byli horším týmem a domácí nás přehráli. Paradoxem je, že všechny akce domácích jsme zvládli zastavit, kdy nám přálo i štěstí (tyčka) a góly jsme dostali po trestuhodných taktických chybách, které jsme si s kluky hned v kabině vyříkali, protože takovéto chyby by se neměly stávat ani v přípravce.

Posledních 15 minut zápasu se hra vyrovnala a hrál se fotbal nahoru a dolů, kdy obě mužstva mohla rozhodnout o vítězství, ale své šance nevyužili a zápas skončil remízou 4:4.

Klukům bych chtěl poděkovat za bojovný výkon, ale spokojenost dnes nepřevládá, protože individuální a taktické chyby nás už v druhém zápasu stály body.