Další utkání sehráli ST. a ML. dorostenci v Horní Suché a po dvou vítězstvích (St. 3:5; Ml. 1:2) přivezli 6 bodů.

Jako první vyběhli na podmáčenou trávu starší dorostenci a první poločas byl v plně režii hráčů 1. BFK, když na těžkém terénu byli jasně lepší a přehrávali soupeře ve všech směrech a zužitkovali to třemi brankami, když se trefili T. Kopčo a 2krát M. Milar. Poločasové skóre bylo 0:3 pro 1. BFK.

Druhý poločas už nebyl moc o fotbalovosti (podmáčený, rozbitý terén), ale bylo to spíše boj kdy domácí hráči hráli na hranici tvrdosti (někdy až za hranici – 6 ŽK) a tak diváci moc pěkných fotbalových akcí neviděli, ale i tak jsme dokázali přidat 2 branky, když hattrick dovršil M. Milar a krásnou střelou se také prezentoval M. Haták.

V závěrečných 25ti minutách kluci polevili a opět po zbytečných chybičkách jsme dovolili soupeři snížit na konečných 3:5.

Klukům chci poděkovat hlavně za kvalitní 1. poločas a bojovnost neb soupeř hrál opravdu dost tvrdě až za hranici, jak jsem už zmínil.

Zápas Ml. dorostenců jako by kopíroval první utkání. První poločas byli kluci 1. BFK lepším týmem a vytvořili si tlak, který přetavili v poločasové vítězství 0:2, když se dvakrát trefil kapitán týmu J. Staněk.

Druhý poločas nabídl opět spíš boj než fotbal, kdy opět tvrdě hrající domácí hráči (4 ŽK a 1 ČK) zatlačili kluky do defenzívy, ale ti pod vedením dobře hrající stoperské dvojice D. Kurečka a P. Liška odolávali tlaku a vyráželi do brejku, ale žádný nedotáhli do zdárného konce. Nakonec se domácím podařilo na konci zápasu jednu branku vstřelit, ale to nic nezměnilo na tom, že si Ml. dorostenci 1. BFK připsali 1. vítězství v krajském přeboru.

Klukům děkuji za kvalitní a bojovný výkon a tímto pozvat fanoušky na další utkání, které kluci sehrají v sobotu 14.9 proti Kobeřicím na hřišti v Pržně a to Ml. dorost v 10:15 a St. dorost ve 12:15.