V sobotu sehráli st. dorostenci 1. BFK domácí utkání na skvěle připraveném hřišti v Pržně a dokázali zvítězit nad Kobeřicemi 4:3.
První poločas se hrál v kvalitním tempu, ale souboje a nepřesnosti převládaly nad fotbalovostí. V 15té minutě se hosté dostali do vedení, když při nedůrazu v našem pokutovém území se z bezprostřední blízkosti prosadil hostující útočník a bylo to 1:0. Po 20té minutě kluci zpřesnili hru a začali získávat odražené míče a do konce poločasu byli mírně lepším týmem a dokázali to zúročit 2mi brankami, když se jako přeš kopírák trefili M.Milar a M. Indra, když tváří v tvář brankáři soupeře vyřešili situaci kličkou a střelou do prázdné brány. Do kabin se šlo za stavu 2:1.
Druhý poločas byl kvalitnější z obou stran a k tempu se přidala i fotbalovost a hrál se rychlý a pohledný fotbal a padaly i branky na obou stranách. Nejdříve hosté vyrovnali na 2:2, když za 5 minut vrátil vedení 1. BFK svým druhým gólem M. Milar a za další 4 minuty hosté po zbytečné chybě na naší útočné polovině opět srovnali na 3:3.
Závěr zápasu byl nervózní, ale se šťastným koncem pro nás, když v 85té minutě rozhodl T. Papík a uzavřel skóre na konečných 4:3.
Klukům chci poděkovat za kvalitní a bojovný výkon a fanoušky pozvat na další utkání, které sehrajeme v neděli 22.9 na hřišti Slávie Opava v 10⁰⁰ hod.