Po výborném výkonu zvítězili st. dorostenci 1. BFK nad Petřkovicemi 4:1 a připsali si další 3 body. Od začátku utkání se hrál velmi kvalitní fotbal z obou stran a diváci se museli bavit. Lepším týmem byli domácí hráči 1. BFK a svou převahu dokázali využít ve 20. minutě, kdy se po krásné rychlé akci z levé strany dostal k míči M. Mohyla a prostřelil brankáře. Bohužel z vedení jsme se radovali jen 2 minuty, když soupeř po standartní situaci vyrovnal na 1:1. Do poločasu jsme si vytvořili dobrou kombinační hou 3 šance, které jsme bohužel neproměnili.
Prvních 15 minut druhého poločasu byli lepší hosté z Petřkovic, ale svou mírnou převahu nezužitkovali. Poté kluci 1. BFK zapli na vyšší stupeň a začali soupeře přehrávat ve všech směrech a svou dominanci dokázali využít ke vstřelení 3 gólů, když se trefil D. Plucnara a 2 branky přidal výborně hrající M. Mohyla, který završil svůj hattrick a uzavřel skóre na konečných 4:1.
Klukům děkuji za velmi kvalitní výkon a fanouškům za podporu. Další zápas sehrajeme v sobotu 5.10 v 10:15 hod v Krnově.