MUŽI

muži 1. BFK – FC Heřmanice Slezská 4:0 (2:0) branky: 42. Škorik, 45. B. Velička, 63. Svatonský, 87. Indra.
Sestava: Prepsl – Střižík, Literák (33. Wozniak), Marek, Švrček – Staněk (72. Indra) – Šafner, Škorik – Svatonský, B. Velička, Milar (62. Fromelius). Trenéři: Martin Šrámek a Jiří Krejčí.

DOROST

starší dorost 1. BFK – Velká Polom 2:7 (1:3) branky: 9. a 55. Staněk – 18. Znášik, 22. Chmel, 41. Borkovec, 67. Štefko, 69. Kopřiva, 76. Pončík, 83. Rychlý.
Sestava: Drabina – Plucnara, Staněk, Haták, Papík, Jaskula (61. D. Somr), Volek (46. Svák), Pěgřimek, Janošec, Eltner (48. Adamec), Liška. Trenéři: Michal Střižík a Adam Šigut.

15. 1. BFK Frýdlant n. O. 10 2 0 8 12:54 6

mladší dorost 1. BFK – Velká Polom 1:12 (1:4) branky: 17. Svák – 18., 27., 28., 49. a 59. Rychlý, 35. Horáček, 46. Kopřiva, 50. Ptáček, 52. Kotala, 58. Židek, 73. Majling, 79. Krayzel.
Sestava: Adamec – Faldyna, Gvuzd, Jaskula, Javorský, Vantuch, Svák, D. Somr, Pěgřimek, Lupík, Volek. Střídali: Žáčik, Stávek, Kočara. Trenéři: Michal Střižík a Adam Šigut.

ŽÁCI – krajská soutěž, sk. B

starší žáci 1. BFK – První SC Staré Město 3:0 (3:0) branky: 3., 12. a 17. Faldyna.
Sestava: Kaňák – Jež, A. Matýsek, D. Somr, Matusík – F. Výmora, Kočara, Žáčik, Faldyna – Lupík, Stávek. Střídali: Blahuta, Dudek, Kocián, Rojíček, Vitásek. Trenéři: David Marek a Bohdan Velička.
“Po nepovedeném zápase proti Fryčovicím jsme nastoupili proti lídru soutěže, který zatím procházel soutěží bez porážky. Vstup do zápasu se nám povedl výborně, když jsme skórovali hned ve třetí minutě. Gól dodal klukům patřičné sebevědomí, které bylo pak vidět na herním projevu po celý průběh prvního poločasu. Důkazem toho byly ještě další dvě vstřelené branky. Odehráli jsme podle mně nejlepší poločas v letošní sezoně. Druhá půle byla zvládnutá po taktické stránce. Dobře se nám dařilo hru kouskovat, čímž jsme nepustili hosty do souvislého tlaku a utkání jsme dohráli v klidu. Celkově mám ze zápasu radost, jednak za první čisté konto, jednak za předvedené nasazení a spoustu pohledných akcí. Za vše musím kluky pochválit,” řekl po zápase trenér týmu David Marek.

13. FC Český Těšín 8 0 1 7 5:38 1

mladší žáci 1. BFK – První SC Staré Město 4:0 (2:0) branky: 12., 13. a 44. Kocián, 50. A. Matýsek.
Sestava: Žydel – Mrkva, Buček, Pitřík, Paleník, Šimeček, Pyszko, Kocián, Vitásek, Nitra, Kotek, A. Matýsek. Trenér: Jaroslav Rozkydal.

ŽÁCI – okresní přebor ml. žáků 7+1

TJ Sokol Hukvaldy – žáci 1.BFK B 5:4 (1:2)branky: 30. a 51. Nahodil, 40. a 58. Boháč, 44. Hora – 12., 25., 55. a 59. A. Matýsek.
Sestava: Sic – Gola, Kujevský, A. Matýsek, Pitřík, Smolík, Pavelek, Nitra, Buček. Trenér: Jaroslav Rozkydal.

žáci 1. BFK B – První SC Staré Město B 10:4 (3:2)branky: 41., 43. a 60. Kocián, 7. a 9. A. Matýsek, 31. a 35. Kotek, 5. Buček, 50. Milata, 58. Gola – 38. a 55. Milek, 18. Pavlíček, 25. Plucnar.
Sestava: Sic – Gola, Buček, Mrkva, Milata, Žydel, Kotek, A. Matýsek, Kocián, Vitásek, Nitra, Kujevský, Pitřík, Smolík. Trenér: Jaroslav Rozkydal.

FC Kozlovice – starší přípravka 1. BFK 8:3
Branky za oba zápasy: A. Matýsek 6, Polách 1, Kollega 1, Matýsková 1, Kijonka 1.
V prvním zápase proti Kozlovicím chytal Antonín Matýsek a druhý zápas odchytal Robin Kollega. Dále hráli Radim Liďák, Viktor Kijonka, Martin Polách, Ondřej Raszyk, Terezie Matýsková, Alan Esterka, Michael Velička, Radovan Běčák.

Za první zápas si naši hráči pochvalu nezaslouží, byli jsme zastrašeni, unaveni, někteří hladoví, bylo to špatné.
Do druhého zápasu nastoupilo jiné družstvo, které makalo a chtělo vyhrát. Za druhý zápas chci pochválit všechny hráče a jmenovitě Viktora a Terku, kteří dali první gól ve starší přípravce a Alana, který odehrál za starší přípravku první zápasy a počínal si jako “starý mazák”.

mladší přípravka 1. BFK – Sokol Fryčovice 9:4

mladší přípravka 1. BFK – Finstal Lučina 8:13
Branky za oba zápasy: Křiva 9, Němec 3, J. Vaněk 2, Vašíček 2, Esterka
Sestava: Esterka, Motal, Němec, Vorobel, J. Vaněk, Vašíček, Křiva, Šeda. Trenér: Petr Literák.