SK BESKYD FRENŠTÁT p. R. – 1. BFK FRÝDLANT n. O.

Program na nedělní odpoledne je nejspíš pro každého frýdlantského fanouška jasný. Divizní muži vyráží do nedalekého Frenštátu pod Radhoštěm, navíc půjde o souboj třetího celku s druhým, tedy námi. Z toho pohledu je jasné, že hráči 1. BFK budou hlasivky svých skvělých fanoušků moc potřebovat. Navíc na neděli hlásí polojasno a na fotbal docela příjemných 12 °C. Takže žádný déšť, žádný sníh. Zápas začíná ve 14.30 hodin.

“Utkání s Frenštátem bude takové malé derby. Doufám, že bude v neděli pěkné počasí, takže nás do Frenštátu přijede povzbudit spousta lidí,” přeje si před derby frýdlantský trenér Martin Šrámek.

Na nedělní duel s Beskydem se těší také i frýdlantská kabina. “Tak pojedeme vlastně tady jen přes kopec, což určitě někteří místní berou jako takové malé derby. Oni jsou hodně těžký soupeř, zvláště pak u nich doma, kde chodí hodně lidí na fotbal. Myslím si, že pro diváky to bude určitě dobrý zápas, tímto bych je tedy chtěl na zápas pozvat,” burcuje fanoušky Jan Svatonský, který se v minulém kole jednou gólově prosadil.

“Pro mě to bude velký zápas. Nechci, aby byli kluci přemotivovaní, ale za mě je Frýdlant kandidát na postup. Mám respekt k ostatním týmům, ale podle mě jsou oni nejlepší. Bude to pro mě zápas podzimu, hodně se na to těším a věřím, že podáme dobrý výkon. Dostali jsme fanoušky na stadion, takže doufám, že bude výborná atmosféra. Pokud získáme tři body, tak budeme útočit na druhé místo, což by byla senzace. Ale za tu práci a pokoru si to kluci zaslouží, strašně jim to přeji,” nechal se slyšet kouč Frenštátu pod Radhoštěm David Kobylík, který před dvaceti lety získal na mistrovství Evropy hráčů do 21 let zlatou medaili.

DO KONCE PODZIMU ZBÝVAJÍ TŘI KOLA

V divizní skupině F začíná s koncem podzimu trochu přituhovat. Tak schválně, podívejme se na průběžnou tabulku a také i los závěrečných tří podzimních kol.

TABULKA (po 10. odehraných kolech):

12. kolo (16.-17.10.)
Frenštát p. R. (3) – Frýdlant n. O. (2)
Polanka (1) – Karviná B (8)
Bílovec (4) – Vítkovice (7)

13. kolo (23.-24.10.)
Frýdlant n. O. (2) – Bílovec (4)
Vítkovice (7) – Polanka (1)

1. kolo (30.-31.10.)
Polanka (1) – Frýdlant n. O. (2)
Frenštát p. R. (3) – Nový Jičín (10)


DALŠÍ PROGRAM 12. KOLA (MSD, sk. F)

CzechEnglish