1. BFK FRÝDLANT n. O. – FC BÍLOVEC

Ještě jednou velké díky patří vám všem, kteří jste za námi dorazili v minulém týdnu do Frenštátu pod Radhoštěm. A že vás tedy bylo! “Já bych chtěl opravdu strašně moc poděkovat našim fandům, kteří za námi dorazili. Bylo jich tam opravdu hodně. Mrzí mě, že jsme je nepotěšili vítězstvím, ale snad si vše vynahradíme teď doma s Bílovcem. Je pravdou, že kdybychom tady vyhráli, mohli jsme se vyhoupnout na první místo. Nám ale stačí zatím i to druhé,” řekl po minulém zápase kouč 1. BFK Martin Šrámek.

Ten už pomalu střádá plány na sobotní domácí derniéru s Bílovcem (zápas je na pořadu v sobotu 23. října od 14.30 hodin). “Oni mají takové zvláštní výsledky, samé přestřelky,” řekl Šrámek. “Teď hráli s Vítkovicemi 5:4, ale těch utkání s více góly měli víc. Asi hrají takový vabank fotbal,” zamýšlí se trenér 1. BFK.

Podobně smýšlí také trenér Bílovce Peter Šloff, který o domácím vítězství 5:4 nad Vítkovicemi pro Novojičínský deník řekl: „Byla to divočina, je třeba ale říci, že jsme to byli my, kdo vrátil soupeře do hry. Vedli jsme 3:0, vypadalo to, že máme utkání pod kontrolou. Jenomže jsme si vybrali slabou desetiminutovku, ve které hosté náš výpadek potrestali,“ štvalo bíloveckého trenéra.

Jeho tým si znovu dokázal vybudovat tříbrankový náskok. „Znovu jsme měli výpadek. Bylo to ale zapříčiněno i tím, že jsme museli dvakrát kvůli zranění nuceně střídat,“ poznamenal Šloff. „Byly to nervy, ale máme vítězství, které je pro nás důležité,“ dodal.

FC Bílovec – MFK Vítkovice 5:4 (3:0)
Branky: 5. a 31. Limanovský, 11. a 72. Střelec, 64. Mozol (penalta) – 46. Tomáš, 54. Kubušek, 74. Jaroň, 88. Richtár. Rozhodčí: Malimánek – Řezníček, Páral. ŽK: Dybal, Mozol, T. Socha – Kalfas, Paleček. Diváci: 200.
Bílovec: Padušák – Cverna, Dybal, Krayzel (30. Mikuš) – Černín, Raszyk (61. Dresler) – Dostál, Mozol, Dluhoš (57. T. Socha) – Limanovský, Střelec. Trenér: Peter Šloff.

DO KONCE PODZIMU ZBÝVAJÍ JIŽ JEN DVĚ KOLA

Fotbalový podzim nám už pěkně finišuje. Po víkendovém kole už před námi bude poslední kolo a pak bude následovat dlouhá zimní přestávka.

TABULKA (po 11. odehraných kolech):

13. kolo (23.-24.10.)
Frýdlant n. O. (2) – Bílovec (4)
Vítkovice (10) – Polanka (1)
Bruntál (11) – Rýmařov (3)
Dětmarovice (12) – Frenštát p. R. (5)

1. kolo (30.-31.10.)
Polanka (1) – Frýdlant n. O. (2)
Frenštát p. R. (5) – Nový Jičín (8)
Rýmařov (3) – Opava B (7)
Bílovec (4) – Dětmarovice (12)

DALŠÍ PROGRAM 13. KOLA (MSD, sk. F)

CzechEnglish