MUŽI

v o l n o

DOROST

starší dorost 1. BFK – Darkovičky 2:5 (2:3)branky: 28. Staněk z pk, 36. Haták – 40., 61. a 71. Kabisch, 9. Mikula, 42. Ochvat.
Sestava: Šimeček – Haták, Papík, Šustai, Janošec, Eltner, Svák, Staněk, J. Výmola, Jaskula (73. Volek), D. Somr (61. Liška). Trenéři: Adam Šigut a Ivo Somr.

mladší dorost 1. BFK – Darkovičky 0:5 (0:3)branky: 1. a 55. Šidla, 15. a 70. Ferenc, 35. Dundr.
Sestava: Kaňák – Gvuzd, Jaskula, Lupík, Matusík, D. Somr, Stávek, Svák, Volek, Šustai, Vantuch. Střídali: Žáčik, Blahuta, Faldyna, Kočara, F. Výmola. Trenéři: Adam Šigut a Ivo Somr.

ŽÁCI

FK Staříč – starší žáci 1. BFK – přeloženo na středu 17. 11.

FK Staříč – mladší žáci 1. BFK – přeloženo na středu 17. 11.

PŘÍPRAVKY

starší přípravka 1. BFK – halový turnaj KZL v Raškovicích
V sobotu odehrála starší přípravka další z halových turnajů KZL v Raškovicích. Frýdlantské benjamínky tentokráte čekala porce čtyř utkání.
Výsledky a hodnocení:
BFK – Raškovice 0:8
V tomto zápase nám chvíli trvalo, než si děti uvědomily, že fotbal v tělocvičně je úplně jiný, než venku. Balón je rychlejší a má jiný odskok, než na trávě, nebo umělce.
BFK – Frýdek-Místek 4:4
Výborný zápas! Všichni makali a bojovali. Škoda, že jsme ke konci nevyužili další šance.
BFK – Staré Město 3:4
Nejlepší zápas na turnaji. Měli jsme hodně šancí a soupeře jsme přehrávali. Za stavu 3:3 jsme dali regulérní gól, který rozhodčí nejprve uznal, ale po protestech soupeřových trenérů jej zase odvolal. Z protiútoku jsme v poslední minutě dostali gól.
BFK – Havířov 0:9
Prohra s nejlepším týmem turnaje. Půl zápasu jsme hráli vyrovnaně, ale bohužel jsme neproměnili šance a ve druhé půlce jsme udělali moc zbytečných individuálních chyb.
Sestava: Motal – Lupík, Matýsek, Vdoleček, Kratochvíl, Liďák, Pavelek, Velička, Matýsková, Raszyk.
Branky: Matýsek 3, Vdoleček 2, Lupík a Raszyk po jednom.
Musím pochválit Jirku Motala, který odchytal první turnaj a vedl si velmi dobře. Máme nového brankáře. Dále Dana Vdolečka, který dal první góly za starší přípravku a Kryštofa Pavelka, který odehrál první zápasy a hrál výborně.
Samozřejmě musím pochválit i další členy týmu, kteří předvedli nadstandardní výkony.

 

CzechEnglish