MUŽI

Muži v tomto týdnu nehrají.

DOROST

FK Slavia Opava – starší dorost 1. BFK 4:0 (0:0)branky: 46. Henčl, 67. Žižka, 76. Škrobanek, 89. Laci.
Sestava: Adamec – J. Výmola, Haták, Papík, Jaskula, Janošec, Eltner, D. Somr, Plucnara (46. Volek), Pěgřimek (69. Gvuzd), Šustai (69. Tomeček). Trenéři: Michal Střižík a Adam Šigut.

15. 1. BFK Frýdlant n. O. 15 2 0 13 18:73 6

FK Slavia Opava – mladší dorost 1. BFK 5:0 (4:0)branky: 15. a 32. Rubý, 13. Nguyen, 23. Patyk, 54. Hanslík.
Sestava: Šimeček – D. Somr, Tomeček, Volek, Šustai, Vantuch, Faldyna, Gvuzd, Pěgřimek, Javorský, Krompolc. Střídali: Matusík, Adamec, Jaskula, Lupík, T. Stávek. Trenéři: Adam Šigut a Michal Střižík.

ŽÁCI

FK Staříč – starší žáci 1. BFK 0:5 (0:1)branky: 28. Žáčik, 41. Faldyna, 52. T. Stávek, 56. Kocián, 58. Mrkva.
Sestava: Kaňák – Lupík, D. Somr, V. Matýsek, Žáčik, Jež, Faldyna, T. Stávek, Kocián, Kočara, Matusík, Blahuta, Buček, Mrkva. Trenér: David Marek.

Poslední zápas podzimu jsme odehráli na půdě Staříče. Utkání bylo od začátku v naší režii, měli jsme během prvního poločasu spoustu šancí, které jsme ale nedokázali využít, a proto jsme odcházeli do kabiny jenom s vedením 1:0. Po půli jsme navázali na dobrý výkon z prvního poločasu a začali přidávat další branky. S přibývajícím časem bylo fajn vidět, jak se klukům zvedá sebevědomí a fotbalem se baví. Mám radost, že jsme se nemuseli bát o výsledek do poslední minuty a mohli jsme protočit sestavu a nechat hrát mladší kluky, kteří během podzimu příliš nehráli. Dnešní tři body jsou důležité také do tabulky, kde jsme dohnali týmy před námi a budeme přezimovat na dostřel vedoucím příčkám.

13. FC Český Těšín 12 0 1 11 10:55 1

FK Staříč – mladší žáci 1. BFK 5:2 (4:1)branky: 10. a 14. Kolčák, 7. Čapčuch, 18. Novák, 41. Gladiš – 27. a 55. Kocián.
Sestava: Sic – Mrkva, Buček, Pitřík, Vita, Kujevský, Šimeček, Pyszko, Kocián, Motyka, Pavelek, Vokal, Nitra, Mališ, Dezort. Trenér: Jaroslav Rozkydal.

ročník 2015 a ml. – halový turnaj v Brušperku
Výsledky 1. BFK: – FK Frýdek-Místek 3:3, – Libhošť 10:2, – Lubina 9:2, – FK Krnov A 5:7, – FK Krnov B 1:2, – Sedliště 3:7.
Sestava: Martin Literák (17 branek), Antonín Blabla (5), Jakub Lukáš (4), Christián Holub (3), Michal Kubát (2). Trenér: Petr Literák.
Kluci odehráli šest zápasů s bilancí dvou výher, tři porážek a jednou remízou.
Jelikož se na turnaj nedostavil tým Kobeřic odehráli kluci první zápas s Frýdkem – Místkem jako přátelák. “Kluci byli moc šikovní a musím je pochválit za jejich bojovnost a nasazení,” řekl po turnaji trenér Petr Literák.