Poslední zápas podzimu jsme odehráli na půdě nedalekého Staříče. Utkání bylo od začátku v naší režii, měli jsme během prvního poločasu spoustu šancí, které jsme ale nedokázali využít, a proto jsme odcházeli do kabiny jenom s vedením 1:0. Po půli jsme navázali na dobrý výkon z prvního poločasu a začali přidávat další branky. S přibývajícím časem bylo fajn vidět, jak se klukům zvedá sebevědomí a fotbalem se baví. Mám radost, že jsme se nemuseli bát o výsledek do poslední minuty a mohli jsme protočit sestavu a nechat hrát mladší kluky, kteří během podzimu příliš nehráli. Dnešní tři body jsou důležité také do tabulky, kde jsme dohnali týmy před námi a budeme přezimovat na dostřel vedoucím příčkám.

FK Staříč – starší žáci 1. BFK 0:5 (0:1)branky: 28. Žáčik, 41. Faldyna, 52. T. Stávek, 56. Kocián, 58. Mrkva.
Sestava: Kaňák – Lupík, D. Somr, V. Matýsek, Žáčik, Jež, Faldyna, T. Stávek, Kocián, Kočara, Matusík, Blahuta, Buček, Mrkva. Trenér: David Marek.