Příští zápas

1.BFK Frýdlant n. O.
x
FC Hlučín

SO 21.7.2018 v 18 h

Oficiální partneři klubu

Aktuality

 • Další přípravné utkání v sobotu doma s Hlučínem

  Další přípravné utkání v sobotu doma s Hlučínem

  V sobotu 21.7. od 18 hodin odehrají naši fotbalisté další přípravné utkání. Hrát se bude na domacím hřišti. Tentokrát bude jejich soupeřem FC Hlučín, hrající třetí nejvyšší soutěž v České republice. Náš sobotní soupeř odehral prozatím 3 přípravná utkání. Přijďte …číst dále »
 • S Vítkovicemi vítězně

  S Vítkovicemi vítězně

  V sobotu dopoledne od 10:15 odehráli naši muži druhé přípravné utkání před začátkem podzimní části divize. Tentokrát je čekal velice silný soupeř MFK Vítkovice, který hraje druhou nejvyšší soutěž v České republice. První poločas začali …číst dále »
 • Zítra doma proti Vítkovicím

  Zítra doma proti Vítkovicím

  V sobotu 14. 7. v rámci přípravných utkání změří naši fotbalisté síly s týmem MFK Vítkovice, který je účastníkem druhé nejvyšší soutěže v Česku. V přípravě na nadcházející sezonu odehrál již 5 přípravných utkání s bilancí 2 vítězství …číst dále »
 • První přípravné utkání skončilo bezbrankovou remízou

  První přípravné utkání skončilo bezbrankovou remízou

  V sobotu ráno v 10 hodin odehráli naši muži první přípravné utkání, které se odehrálo na hlavním hřišti v Opavě. Soupeřem bylo místní béčko, které stejně jako my hraje divizi E. Do utkání vstupoval náš tým s mnoha absencemi …číst dále »
 • Hodnocení jarní části soutěže dorostu

  Hodnocení jarní části soutěže dorostu

  Úvodem mého hodnocení bych chtěl klukům poděkovat za kvalitní výkony ve většině zápasů a práci v tréninkovém procesu od začátku zimní přípravy až po poslední zápas v soutěži, popřát jim zdárný konec školního roku a …číst dále »
 • Muži zahájili přípravu na novou sezónu!

  Muži zahájili přípravu na novou sezónu!

  Velmi krátké “prázdniny” a už jim ten kolotoč znovu začíná. Divizní fotbalisté 1. BFK Frýdlant zahájili přípravu na novou sezónu. Trenérům Martinu Šrámkovi a Jiřímu Krejčímu se na prvním tréninku hlásilo dvanáct fotbalistů. “Přípravu začínáme …číst dále »
 • Rekapitulace jarní části soutěže – starší žáci

  Rekapitulace jarní části soutěže – starší žáci

  Třetí místo, 41 bodů, skóre 91:22, nejlepší celek jarní části krajské soutěže starších žáků skupiny B se ztrátou čtyř bodů za dvě remízy! Úspěch či neúspěch? Kdo sledoval zápasy starších žáků 1. BFK v průběhu …číst dále »
 • Sezónu zhodnotila také starší přípravka

  Sezónu zhodnotila také starší přípravka

  Hodnocení Starší přípravky, trenéři Radim Tabášek a František Závodný Starší přípravka tuto sezónu odehrála mnoho utkání, zejména to proti Pržnu a Raškovicím se klukům zapsalo do paměti kdy drtivě vyhráli 17:0 a 20:0. Ale chtěli …číst dále »
 • Prohlášení fotbalového klubu 1. BFK Frýdlant

  Prohlášení fotbalového klubu 1. BFK Frýdlant

  Ve středu 27. 6. 2018 proběhla schůze výkonného výboru 1. BFK Frýdlant. 1       Výkonným výborem byla přijata rezignace místopředsedy klubu Ing. Milana Ježe ze zdravotních důvodů, s platností od 31. 7. 2018. 2.       Ke …číst dále »
 • Hodnocení jarní části sezony mladších žáků

  Hodnocení jarní části sezony mladších žáků

  Další ze série hodnocení mládežnických týmů pro nás připravili trenéři mladších žáků Denis Dušík a Milan Dušík Mladší žáci v celkové tabulce nakonec skončili na třetím místě se ziskem 36 bodů a skóre 81:53. V konečném důsledku …číst dále »
 • Známe složení divize E pro následující ročník!

  Známe složení divize E pro následující ročník!

  Na úterním losovacím aktivu v Olomouci se definitivně potvrdilo složení Moravskoslezské divize E, ročník 2018/2019: 1. HFK Olomouc Fotbalový klub Šumperk Městský fotbalový klub Havířov Fotbalový klub Kozlovice FK Nový Jičín Tělovýchovná jednota Sokol Ústí …číst dále »

Bleskovky

Klubová TV

Sledujte nás i jinde

  

Nabídka

Anketa

Kdo podle Vás postoupí z divize?
© Kama

Z tisku

CzechEnglish