Fan zóna

Fanoušci, vážíme si vás!

Dýmovnice Dýmovnice 2 Skandující fanoušci Napjatí fanoušciFotbal je ve Frýdlantu nad Ostravicí již celá desetiletí nejnavštěvovanější sportovně společenskou akcí. Návštěvnost na mistrovské zápasy je vyšší než 400 diváků na utkání a tu dnes nedosahují ani mnohé týmy na naši třetiligové scéně. Pamětníci si jistě vzpomenou na sedmdesátá léta, kdy výjimkou nebyly návštěvy ani přes 1000 diváků. Ale i v současnosti si v případě atraktivních duelů vždy na fotbalový stadion najde cestu i kolem 700 fanoušků. V roce 2010 navštívilo beskydské derby Frýdlant – Janovice 940 diváků. Naši příznivci založili v roce 2005 fan club, který se stará o atmosféru při domácích zápasech a také na hřištích soupeřů.

Vedení klubu si klade za cíl nadále vylepšovat komunikaci s fanoušky a k tomu slouží i právě tyto internetové stránky. Fanoušci také komunikují prostřednictvím facebooku (Facebook Fanklubu), kde na doméně 1. BFK Frýdlant n. O. se dozvíte více o novinkách klubu.  i o tom, jak se zapojit do fan clubu a jaké výhody Vám členství ve fan clubu přinese. Připojte se a staňte se našim fanouškem. Připravili jsme pro vás také některé suvenýry (hrnek s logem klubu, samolepky, vlaječka, lžíce na obuv), k dispozici jsou i šály a minidresy. Tyto suvenýry si za symbolické ceny máte možnost zakoupit u pokladny při mistrovských zápasech A mužstva nebo v “Hospůdce na hřišti”. Každý domácí zápas losujeme vždy tři majitelé bulletinů, kteří vyhrávají hodnotné ceny. Jenom připomínáme, že vstupné na zápasy činí pro dospělé 35 Kč, pro důchodce 25 Kč a ženy a děti mají vstup na stadion zdarma! Nedělní návštěva fotbalového utkání je ve Frýdlantě považována za sportovně společenskou událost. Proto choďte na fotbal, bavte se a vyhrávejte.
Vlajka
Suvenýry
Fotbalový klub 1. BFK připravil pro fanoušky klubové suvenýry. Věříme, že se na vašem zájmu ukáže, že můžeme ve výrobě těchto suvenýrů pokračovat a připravovat další. Pokud se Vám něco z naši nabídky zalíbí, můžete si suvenýr zakoupit při každém mistrovském utkání na domácím hřišti u pokladny nebo kdykoliv v “Hospůdce na Hřišti” . Po vzájemné dohodě je možné také suvenýr objednat na email 1.bfk@seznam.cz. Vedení klubu se snažilo přizpůsobit ceny „fan“ věcí tak, aby tyto pokryly pouze náklady na jejich výrobu. Zakoupením suvenýru přispějete k propagaci klubu a třeba získáte vhodný tip na drobný dárek. V současné době nabízíme tyto suvenýry:

  • lžíce na obuv: 110 Kč/kus
  • plakát mužstva: 30 Kč/kus (připravuje se)
  • sportovní šála – 200 Kč/kus
  • minidres – 90 Kč/kus (připravuje se)
  • deštník – 300 Kč/kus
CzechEnglish