Na úvodní domácí duel s Novými Sady bylo zvědavo 438 diváků, kteří od počátku zápasu sledovali obsoustranou “přetahovanou”.

“My jsme z úvodního tlaku nic nevytěžili. Měli jsme tam dvě zajímavé příležitosti a zvláště ta z 11. minuty, kdy mohl míč do sítě dorazit Škorík, volala po gólu”, poznamenal trenér 1. BFK Martin Šrámek.

“Jinak to byl typický remízový zápas a myslím, že výsledek 1:1 je spravedlivý pro oba týmy. Hosté se ukázali jako silný protivník. Zejména ve 2. půli se s postupujícím časem zatáhli a pro náš tým bylo velmi těžké útočit do plných. Navíc když se v 80 . minutě po rychlé akci ujali přesnou střelou k tyči vedení, nevypadalo to s námi nejlépe”,doplňuje Šrámek.

“Po inkasované brance jsme však přitlačili, dostali se do šestnáctky, Hrdlička míč přistrčil Křivovi a ten propálil vše co mu stálo v cestě a naštěstí to tam padlo”dodal Šrámek s tím, že i remíza má svou cenu.

“V divizi nenajdete lehkého soupeře. Prohrávali jsme, dokázali jsme srovnat a to nám může psychicky pomoci v dalších těžkých zápasech, které nás čekají”uzavírá své hodnocení Martin Šrámek.

V neděli 20. 8. jede náš tým bojovat o další divizní body na půdu Slavičína. Zápas začíná v 10.15 h, odjezd autobusu je již v 6.30 h.

1. BFK Frýdlant – FK Nové Sady 1:1
Poločas: 0:0
Branka: 87. Křiva
Počet diváků: 438
Rozhodčí: Běhal – Kondler, Duda
Sestava: Prepsl – Střižík, Hrdlička, Dvořák, Hutník (78. Křiva) – Chlebek , Škorík, Kučera (66. Ursíni), Svatonský, Mandičak – Fromelius. Trenéři: Martin Šrámek, Jiří Krejčí

CzechEnglish