Fotbal je nejpopulárnější sport na světě a nejinak tomu je také v našem městě. Klub se věnuje práci s mládeží dlouhodobě.

“Našim hlavním cílem je sportovní výchova mladých hráčů v dětském kolektivu a tedy aktivní a smysluplné vyplnění volného času dětí,”

zní z klubu. Fotbalový areál nabízí ideální podmínky – travnaté hřiště, hřiště s umělým povrchem UT3 a malé tréninkové hřiště, které je určeno pro ty nejmenší. Tréninky probíhají třikrát týdně, hráči se účastní kvalitních turnajů a soustředění. Při vyhledávání talentů klub spolupracuje s místními školami a okolními kluby.

“Naši trenéři jsou pravidelně proškolováni a jsou držiteli trenérských licencí,”

uvedl předseda oddílu Martin Pecha. Pokud tedy uvažujete o zapojení svého dítěte do některého z mládežnických družstev, na webových stránkách klubu, v sekci kontakty nebo mládež, naleznete veškeré aktualizované kontakty a další informace. Přijít můžete také přímo na trénink jednotlivého týmu a své dítě přihlásit. Nábory budou probíhat hlavně během měsíce září, v pondělky a středy od 15 hodin.

“Své dítě můžete ale přihlásit během celého roku,”

doplnil předseda Pecha.

“Nabíráme děti již od pěti let věku, a to prakticky do všech mládežnických týmů. Těšíme se na vás na fotbalovém hřišti ve Frýdlantu,”

uzavřel.

CzechEnglish