Havířov jsme zvládli, v Hranicích nezaváhali a teď nás znovu čeká lídr soutěže. Před čtrnácti dny jsme v závěru zápasu s Havířovem urvali výhru 4:3, přišlo přes 500 diváků a fotbal bavil. V neděli se nám do cesty postaví znovu tým, který ještě neokusil, jak chutná prohra. Ambiciózní nováček z Ústí u Hranic je největším překvapením letošního ročníku divize E, má na kontě pět výher, dvě remízy, skóre 20:3 a nikdo tento mančaft zatím neporazil. Opět výborná pozvánka na nedělní odpoledne.

“Za celý tým si přeji, ať přijde hodně diváků a zápas si užijí tak, jako s Havířovem,”

burcuje kapitán Jan Hrdlička. V kabině Frýdlantu je po výhře v Hranicích cítit dobrá nálada, tým se připravuje na nedělní duel a chce udělat maximum pro tříbodový úspěch.

“Bylo by skvělé, kdyby se nám podařilo zůstat v horní polovině tabulky,”

přeje si trenér Martin Šrámek, jehož celek je momentálně na pěkném 6. místě. Co stojí za dosavadním úspěšným tažením našeho soupeře? Podle všeho dobrá parta a práce trenéra Radima Žingora. Sokol Ústí v minulém kole “ukradlo” bod i Havířovu (2:2) na jeho půdě a podle reportu ze zápasu mohou domácí děkovat svému brankáři za tento výsledek.

Ústí se dostávalo do jedné šance za druhou a Havířov byl rád za bod. Jak si se soupeřem poradí naši fotbalisté uvidíme v neděli 24. 9. od 15.30 hodin. Věříme opět ve vysokou návštěvu a mohutnou podporu.

CzechEnglish