Potřebovali jsme tři, máme jen jeden. Přesto v uplakaném počasí a na těžkém terénu byl k vidění fotbal solidní úrovně. V 5. minutě se ujali domácí vedení, když střelu Fromeliuse dorazil do brány Svatonský a pro Frýdlant znamenal slibný začátek (1:0). Ve 14. minutě mohlo být ještě veseleji, ale tentokrát si s pokusem Svatonského hostující brankář Hampel poradil. Ve 32. minutě bylo srovnáno, když se po rohovém kopu trefil hlavou z těsné blízkosti Haas (1:1). Za Frýdlant měl o čtyři minuty výbornou příležitost Dvořák, ale ani on nepřekonal spolehlivého Hampla. Dolní Benešov se i na těžkém terénu snažil kombinovat a potvrzoval svou pozici na čele divize E.

Po změně stran opět obrovské šance domácích, ve 49. minutě nepřekonal gólmana Hampla Šafner, branku mohl vsítit i Fromelius. Výborný zákrok poté předvedl frýdlantský Prepsl, který vytáhl bombu jednoho z dolnobenešovských hráčů ven ze své svatyně. Rozuzlení mohla přinést 87. minuta, kdy si na centrovaný míč naběhl Škorík a jeho hlavičku zázračně vychytal Hampel. Remíza 1:1, bod do tabulky, 10. místo a 15 bodů. Příští zápas zajíždíme do Petrovic u Karviné a po čtyřech zápasech bez vítězství, bychom tři body potřebovali již jako sůl. Hraje se v sobotu 28. 10. ve 14:30 h, odjezd autobusu je ve 12 hodin.

1. BFK Frýdlant – FC Dolní Benešov 1:1
Poločas: 1:1
Branky: 5. Svatonský – 32. Haas
Počet diváků: 180
Rozhodčí: Poláček – Kovařčík, Slováček
Sestava: O. Prepsl – M. Střižík, O. Dvořák, J. Hrdlička, Š. Křiva – J. Svatonský , O. Škorik, R. Šafner, M. Chlebek – D. Fromelius , A. Kratochvíl (70. M. Šigut )

CzechEnglish