Trefa Martina Šiguta ze 48. minuty rozhodla o importu všech tří bodů do Frýdlantu a trenérské duo Šrámek-Krejčí si tak pořádně oddechlo. Na výhru jsme čekali čtyři zápasy a až v tom pátem se podařil plný bodový zisk. Petrovice tak zůstávají na konci divizní tabulky, Frýdlant si polepšil o jednu příčku na 9. místo se ziskem 18 bodů.

“Byl to typický remízový zápas. Ale nemáme nic ani z něj,”

kroutil hlavou trenér Lokomotivy Pavel Mazurek.

“Obě mužstva bojovala na těžkém terénu velmi důrazně, ale žádnému se nepovedlo soupeře překvapit. Dostali jsme gól z ničeho a po naší dětinské chybě. Vlastně to ani nebyla střela, protihráč prostě centroval a balon skončil v naší šibenici. Takové góly dostáváme často, ale sami podobné štěstí nemáme,”

poznamenal pro Deník Mazurek.

Mnohem spokojenější byli naši fotbalisté.

“Šli jsme si za vítězstvím od první minuty a to se také podařilo. Zápas jsme zvládli, také my jsme měli šance, nastřelili jsme tyč, měli jsme zajímavé brejky. Škoda, že jsme nepřidali druhý gól, pak jsme utkání mohli dohrávat ve větším klidu. Tři body jsou pro nás hodně důležité a nyní je potřeba se připravit na domácí zápas s Novým Jičínem,”

hodnotil obránce Šimon Křiva

TJ Lokomotiva Petrovice – 1. BFK Frýdlant 0:1
Poločas: 0:0
Branka: 48. Šigut
Počet diváků: 85
Rozhodčí: Šimoník – Koláček Josef, Koláček Jan
Sestava: O. Prepsl – M. Střižík, O. Dvořák, J. Hrdlička, Š. Křiva – J. Svatonský (90. D. Kučera), M. Chlebek, O. Škorík, R. Šafner – D. Fromelius, M. Šigut (70. A. Kratochvíl)

V neděli 5. 11. ve 14 hodin hostíme na domácím hřišti TJ Nový Jičín. Tímto zveme všechny naše příznivce.

Zdroj: https://karvinsky.denik.cz/fotbal_region/prohrali-i-remizovy-zapas-20171029.html

CzechEnglish