Na začátku mého hodnocení bych chtěl všem hráčům, kteří se zapojili do podzimní části soutěže, poděkovat za přístup v zápasech a v tréninkovém procesu a po menším zakončení, které jsme již absolvovali, jim popřát pěkný konec roku, krásné vánoční svátky, hodně zdraví a štěstí do nového roku.

Vlastní hodnocení podzimní části bych shrnul následovně. Některé týmy nás nepřehrály fotbalově, ale důrazem a sílou jsme se jim nevyrovnali a ztratili body. Je si třeba uvědomit, že po odchodu 8 hráčů ročníku 98, nemáme ani jednoho ročník 99. Jsme tedy asi nejmladší tým soutěže, kdy věkový rozdíl je někdy až 4 roky. A to už šlo v některých zápasech hodně znát. Bohužel jsme se nevyrovnali ani dvěma zápasům, kdy k tomu kluci nepřistoupili tak jak se má a body jsme soupeřům doslova darovali. Ale důležité je, že si to uvědomili, na tréninku si to odmakali a slíbili, že v jarních odvetách zabojují a zbytečně ztracené body získají zpět.

Po negativních věcech přicházejí ty pozitivní a těch je určitě více. Ve většině zápasů jsme soupeře přehrávali a hlavně utkání s Dětmarovicemi (5:0), Bystřicí (5:2), H. Žukovem (8:1) a Petrovicemi (7:0), hráli kluci výborný fotbal. Ten hráli i v zápasech, kde nakonec díky zahozeným šancím a po individuálních chybách, jsme body nezískali. Nicméně hráči jako R. Uhlář, M. Indra, F. Brablec, P. Jedlička, S. Bystroň a M. Milar, který je se 17 góly nejlepší střelec týmu, ale i ostatní hráči, podávali velice dobré individuální výkony a pokud budeme pokračovat v nastaveném tréninkovém procesu, tak na jaře a další sezónu bude tenhle tým hodně silný a budeme bojovat o nejvyšší příčky. Velice kladně hodnotím i hráče, kteří doplnili v některých zápasech naší juniorku (B-tým). D. Hajdušek odchytal výborně 3 zápasy a R. Uhlář a P. Jedlička odehráli rovněž velice dobré zápasy.

Shrnutí podzimu – 9 místo, skóre 48:33 a 18 bodů je asi reálným pohledem po půlce sezony a ztráta 7 bodů na 6. místo, které jsme si před začátkem sezony přáli, je výzva pro jarní část soutěže.

Závěrem hodnocení bych chtěl poděkovat fanouškům za podporu a ještě jednou popřát všem hráčům , fanouškům, vedení klubu a trenérům pěkný konec letošního roku, krásné a veselé vánoce a hodně zdraví do nového roku 2018.

Trenér dorostu Roman Hajda asistent: Lukáš Vašut

CzechEnglish