Brzký budíček a v 7 hodin ráno již naši fotbalisté netrpělivě vyhlížejí trenérské duo Šrámek-Krejčí se švihadly v ruce. Začíná druhý den soustředění v Horní Bečvě a hráče Frýdlantu čeká náročný den. Čtyři tréninkové jednotky, ta první hned ráno se švihadly. Po snídani a krátkém odpočinku je tu první výběh kolem přehrady a první kilometry běhu. Po obědě si trochu “dáchnout” a opět se jde makat. Tři okruhy kolem přehrady, strmé výběhu do svahu na hrázi a na závěr střelba na cíl na zasněženém poli. Večer wellness, rehabilitace, masáže, večeře, krátký odpočinek a jde se opět na věc. Posilovna, kruhový trénink a je hotovo. Alespoň pro dnešek.

Trenéři na soustředění přivítali další dva fotbalisty a jejich seznam je aktuálně následující: Michal Střižík, Jan Svatonský, David Kučera, Jan Hrdlička, Michal Chlebek, David Marek, Bohdan Velička, Aleš Kratochvíl, Radim Šafner, Marek Šnyta, Martin Indra, Ondřej Škorík, David Hutník, Zdeněk Jež, Ondřej Prepsl, Prokop Fárek a čekáme ještě na Ondřeje Dvořáka a Davida Fromeliuse. Omluven pro nemoc je Jan Wludyka.

trenéři: Martin Šrámek a Jiří Krejčí.

Dnes mezi nás zavítal také předseda klubu Martin Pecha a masér Jiří Pěgřim, kterému tímto dodatečně blahopřejeme k jeho životnímu jubileu 70 let!

Na našem facebooku se můžete podívat na fotografie z 2. dne soustředění a na klubovém kanálu youtube pak na videoreportáž.

CzechEnglish