Páteční den přinesl kromě zatažené oblohy a teploty nad nulou, další tréninkové zatížení a další naběhané kilometry. Trenéři Martin Šrámek a Jiří Krejčí však nehodlají ze svých nároků slevit.

Přestože Ondřej Dvořák přál u snídaně spoluhráčům, ať mají dnes lehčí nohy než včera a zažertoval, že trenéři odpoledne naordinují třeba pouze bazén, nakonec ale žádné úlevy nebyly. Takže opět čtyři fáze tréninku – práce se švihadly, dopolední a odpolední výběh v terénu a večerní posilovna.

“Dnes to byl pro kluky určitě nejtěžší den. Já jsem rád, že jsme už kompletní, dorazil I Ondra Dvořák a David Fromelius, takže chybí jen nemocný Honza Wludyka. Všichni tady poctivě makají, dřou, samozřejmě někdo je na tom lépe, někdo hůře, ale důležité je, že všichni ze sebe vydávají maximum,”

říká trenér Martin Šrámek a jeho asistent Jiří Krejčí dodává:

“Jak už říkal Martin, každý je na tom fyzicky jinak, ale každému dá soustředění hodně, ať už po stránce fyzické, tak i v rámci stmelení kolektivu, což je důležité pro fungování kabiny.”

Možná jste mezi jmény hráčů, kteří jsou na soustředění, objevili také jedno nové jméno.

Devatenáctiletý obránce Prokop Fárek z FC Baník Ostrava dostal svolení mateřského klubu a od tohoto týdne se připravuje s našim týmem. Bývalý kapitán U19 Baníku reprezentoval Českou republiku ve výběrech U17, U18 a U19 a ještě loni figuroval v nominaci naší reprezentace. Za Českou republiku odehrál 10 mezistátních utkání.

Připomínáme, že na našem facebooku se můžete mrknout na fotografie z 3. dne soustředění a na klubovém kanálu youtube pak na videoreportáž.

CzechEnglish