V dalším přípravném utkání s účastníkem krajského přeboru si naši fotbalisté připsali vítězství. Zejména v první půli byla ale Polanka více než vyrovnaným soupeřem. Zajímavostí je, že posledních 20 minut zápasu nastoupil brankář Ondřej Prepsl do útoku a dokonce skóroval : Branky: Velička 2, Soukup, Wludyka, Šnyta, Prepsl.

FK SK Polanka – 1. BFK Frýdlant muži 2:6

Mladší přípravka odehrála turnaj na Čeladné.

Hodnocení trenéra Daniela Kociana: “V sobotu 3.2. jsme se s mladší přípravkou zúčastnili turnaje o pohár starosty obce Čeladné. Na turnaji jsme se umístili na pěkném druhém místě. Celý tým musím pochválit za předvedou hru a hlavně za bojovnost v celém turnaji. Pochvalu si zaslouží hlavně naše hráčka Valerie Nitrové, která skórovala 12x a byla právem vyhlášena nejlepší hráčkou turnaje”.

Sestava : René Nitra, Valérie Nitrová, Adam Mališ, Vojta Pyzsko, Radek Keckeš, Nikolas Vach, Ondřej Buček

V posledním utkání prvního kola zimního turnaje starších žáků, který pořádá 1. BFK Frýdlant n. O., se utkaly v sobotu 3. 2. 2018 týmy 1.BFK Frýdlant n. O. a SK Brušperk. Utkání skončilo vítězstvím hráčů 1. BFK v poměru 9 : 5, po zlepšeném výkonu v druhém poločase. V utkání bylo vidět mnoho nepřesností na obou stranách hlavně v prvním poločasu. Ve druhém poločasu hráči domácích zjednodušili hru, začali plnit pokyny zadané v přestávce. Na hřišti byly k vidění nádherné přihrávky a také přibylo branek v síti soupeře. Soupeř stačil kontrovat pouze z ojedinělých útoků a zejména po hrubých chybách v obraně , když jeden z gólů v síti 1. BFK byl vlastní.

„Za druhý poločas je potřeba kluky pochválit, zvládli pokyny, které jsme si stanovili o přestávce zejména pro útočnou fázi. Splnění pokynů se odrazilo v konečném výsledku, kdy jsme ve druhém poločase vstřelili šest branek.“ řekl po utkání trenér Petr Lichnovský.

Střelci branek 1. BFK: Stareček 3, Kurečka 2, Plucnara, Junga, Výmola, Chodura
Střelci branek SK Brušperk: Rimmel 2, Legorský 2, vlastní.

Průběžné pořadí po ukončeném prvním kole turnaje:

1. 1. BFK 6 bodů, skóre 13 : 7
2. FK Staříč 3 body, skóre 8 : 4
3. SK Brušperk 0 bodů, skóre 5 : 15

Střelci branek v dosavadním průběhu turnaje:

SK Brušperk: Rimel 2, Legorský 2,
FK Staříč: Berek 4, Petružela 2, Palička, Vašek,
1.BFK Frýdlant: Kurečka 3, Stareček 3, Plucnara 2, Junga, Výmola, Chodura.

Utkání druhého kola zimního turnaje starších žáků budou odehrána:

18. 2. 2018 FK Staříč – 1. BFK Frýdlant, 25. 2. 2018 FK Staříč – SK Brušperk, 10. 3. 2018 SK Brušperk – 1. BFK Frýdlant.

05

CzechEnglish