Starší žáci 1. BFK Frýdlant n. O. se zúčastnili turnaje v rámci čtvrtého kola krajské zimní ligy (KZL), který se uskutečnil v hale v Raškovicích.

V konkurenci šesti týmů obsadili starší žáci v turnaji třetí místo se ziskem 9 bodů a skóre 21:6. Branky 1. BFK vstřelili: Josef Staněk 6, Tadeáš Papík 3, Daniel Kurečka 3, Michal Haták 3, Adam Stareček 2, Matyáš Filip 1, David Plucnara 1, Tadeáš Chodura 1 a Jonáš Výmola 1.

Tímto turnajem byla ukončena základní část krajské zimní ligy starších žáků. Finále KZL starších žáků se uskuteční 4. 3. 2018 v hale v Brušperku od 15 hodin a zahrají si jej týmy, které se v celkové tabulce po základní části umístily na prvních šesti místech. Finále KZL se zúčastní i naši starší žáci. Do finálového turnaje postoupili se ziskem 43 bodů a celkovým skóre 62:23 společně s týmy FC Vřesina, SK Brušperk, MFK Havířov, TJ Depos Horní Suchá a TJ Bystřice.

Na postupu týmu starších žáků do finále KZL se podíleli hráči: Haták Michal, Chodura Tadeáš, Pohludka Ondřej, Kurečka Daniel, Papík Tadeáš, Plucnara David, Staněk Josef, Výmola Jonáš, Liška Patrik, Hajda Martin, Filip Matyáš, Staněk Matěj, Stareček Adam, Drabina Denis, Manestar Marvin, Junga Lukáš, Pavela Nicolas.

Chlapcům k postupu do finále KZL gratulujeme a přejeme jim co nejlepší výsledek ve finále.

CzechEnglish