První jarní utkání skončilo pro oba soupeře smírně a je otázkou, kdo byl po zápase více spokojený, zda Frýdlant nebo Slavičín.

My jsme se v pátek dopoledne dozvěděli, že nám vypadli hned tři hráči ze sestavy, z toho dva útočníci. Ke zraněnému Soukupovi přibyl Fromelius a dále Velička se Šafnerem, kteří neměli vinou administrativních průtahů na svazu dořešené hostování. Navíc v týdnu měl zdravotní problémy i Svatonský, takže nastupoval ještě ne úplně doléčený. Za této situace a s přihlédnutím ke kvalitám soupeře prostě bod bereme. V první půli jsme hráli s větrem my a měli jsme optickou převahu, po změně strany byl soupeř lepší. Ale na obou stranách moc šancí k vidění nebylo, spíše to byly takové pološance. Přestože se to možná z tribuny nezdálo, terén byl těžký a mnohdy měli hráči při zpracování míče problémy. Já jsem hlavně rád, že jsme neprohráli a příští týden, kdy už budeme mít k dispozici další hráče, se doufám předvedeme ještě v lepším světle. Ještě bych rád touto cestou poděkoval fanouškům za podporu v dnešním utkání,

zhodnotil zápas 1. BFK Frýdlant – FC TVD Slavičín trenér Martin Šrámek.

Z průběhu zápasu stojí za zmínku zajímavá šance Šnyty po trestném kopu Wludyky, pak 33. minuta, kdy měl po nepřesné rozehrávce Prepsla dobru příležitost Slavičín. Ve 2. půli mohl za domácí skórovat Svatonský a nebezpečnou akci ze 77. minuty naštěstí hosté neproměnili. Jak již řekl trenér domácích, zápas příliš šancí nenabídl.

V příštím kole jedeme do Brumova. Zápas se hraje v neděli 1. dubna v 10.15 h a autobus odjíždí od stadionu v 6.30 h. Věříme, že pojedete naše hráče povzbudit.

1. BFK Frýdlant – FC TVD Slavičín 0:0
Počet diváků: 342
Rozhodčí: Lukaštík – Kaloč, Vrťo
Sestava: Prepsl – Marek, Hrdlička, Střižík – Kučera (71. Hutník), Wludyka, Dvořák, Škorik, Kratochvíl – Šnyta, Svatonský (86. Chlebek)
Trenéři: Šrámek – Krejčí

CzechEnglish