V neděli 8. 4. od 15.30 hodin hostíme na našem stadionu Slezský fotbalový klub z Opavy.

V rámci měsíce náborů bude součástí zápasu i doprovodný program, kdy děti z našich přípravek nastoupí společně s hráči na hrací plochu před samotným výkopem zápasu. V poločase pak proběhne modelové utkání, kde se Vám předvedou naše fotbalové naděje. Zároveň bude probíhat i nábor dětí, takže pokud máte kluka či holku ve věku 5 – 12 let, neváhejte a své dítě přihlaste. Nábory pak budou probíhat během celého měsíce dubna a o dalších možnostech jak a kdy své dítě přihlásit do některého z mládežnických družstev, Vás budeme informovat.

Co se týká divizního zápasu 1. BFK Frýdlant – SFC Opava B tak připomínáme, že náš soupeř v minulém kole porazil na domácí půdě Slavičín 3:1, v tabulce mu patří 7. místo s 25 body a rozhodně nás tedy nečeká jednoduchý soupeř. Kádr pro jaro 2018 je již uzavřen. Posledním hráčem, který přišel do Frýdlantu, je útočník Petr Soukup. 30letý fotbalista zaujal v přípravě na jaro 2013 tehdejšího trenéra FC Baník Ostrava Martina Pulpita natolik, že mu dal šanci i v 1. lize po boku Milana Baroše, kde debutoval v zápase na půdě FC Viktoria Plzeň. Soukup nastoupil v 10 zápasech, poté se, i vinou zranění, vrátil do MFK Frýdek-Místek. Ve své kariéře hrál ještě za Sigmu Olomouc, Šumperk a Šternberk, odkud do našeho klubu také přišel. Také mu přejeme hodně štěstí v našem dresu.

Nepříjemnou zprávou je naopak zranění útočníka Bohdana Veličky, který si v nedělním zápase při střetu s brankářem Brumova natrhl postranní vaz v koleni a s největší pravděpodobností pro něj jarní část sezóny skončila. Přejeme mu brzké uzdravení.

Nezapomeňte si koupit slosovatelné bulletiny za 10 korun, opět na Vás čekají tři věcné ceny. U pokladny budou k dispozici také klubové šály za 190 Kč. Předpověď počasí na neděli slibuje 18 stupňů celsia a polojasno. Čeká nás krásná neděle a proč ji nestrávit s přáteli a rodinou na nedělním fotbale. Takže v 15.30 h 1. BFK Frýdlant – SFC Opava B.

CzechEnglish