Dlouhých 151 kilometrů čeká na naše fotbalisty a jejich fanoušky při nejdelším výjezdu sezóny. FK Jeseník je dalším soupeřem našeho celku a opět tak půjde o pikantní souboj mezi Jeseníky a Beskydy.
Poslední měření sil mezi oběma soupeři z října 2017 dopadlo lépe pro Jeseník, který si od nás odvezl tři body za výhru 0:2.  Domácí jsou aktuálně v tabulce na 12. místě se ziskem 24 bodů a na jaře do své sítě ulovili zatím jen čtyři body. V mnohem lepším rozpoložení je náš 1. Beskydský FK, který ve druhé části sezóny získal již 14 bodů a upevnil si 7. pozici v tabulce divize E. Naposledy jsme si poradili doma s Bohumínem a vyhráli 4:3, náš sobotní soupeř prohrál s lídrem soutěže z Ústí 1:2.
Víme, že mnoho frýdlantských fanoušků se chystá na duel Baník Ostrava – Liberec, ale přesto věříme, že někteří z Vás dají přednost pěknému “výletu” do podhůří Jeseníků. Využít můžete autobus, který vyráží od stadionu v sobotu 12. 5. ve 12 hodin. Zápas bude řídit trojice rozhodčích Lukašík Petr – Kaloč Radim, Richtár Jaromír. Delegátem svazu na toto utkání je Kubíček Jaroslav.
Sledovat průběžný stav zápasu můžete zde:  https://www.livesport.cz/fotbal/cesko/divize-e/
CzechEnglish