V úterý odehrály zápasy obě naše přípravky. Ve středu pak dorost zvítězil ve vloženém kole doma s Havířovem.

Dorost

1.BFK Frýdlant n. O. – MFK Havířov „B“  7:0
Branky: Milar 6x, Závodný

Sestava: Kurečka – Brablec, Prokop, Haták (Staněk), Závodný (Salava), Teper, Kovář, Bystroň (Hajda), Indra, Milar, Jedlička

Hodnocení trenéra Romana Hajdy: „Ve středečním vloženém kole sehrál dorost 1.BFK utkání se soupeřem z Havířova. Po kvalitním týmovém výkonu a výborném individuálním výkonu Matěje Milara, který v zápase vstřelil 6 gólů, jsme zvítězili vysoko 7:0. V prvním poločase jsme začali aktivně a od začátku soupeře přehrávali. Po dvou nevyužitých šancích se po odkopu brankáře D. Kurečky dostal do sóla Matěj Milar a započal svůj střelecký koncert. Mezi 20-30 minutou nás soupeř trošku zatlačil a přebral iniciativu. Naneštěstí pro soupeře jsme skórovali podruhé M. Milarem a opět jsme převzali otěže zápasu. Do poločasu jsme přidali třetí branku velmi dobře hrajícím Matoušem Závodným a do kabin se šlo za stavu 3:0. Druhý poločas už byl plně v naší režii a i když soupeř občas zahrozil a nastřelil tyč, tak góly vstřelili jen hráči BFK, teda jeden hráč, a to Matěj Milar, který nakonec skóroval 6x. Další šance už bohužel kluci nezužitkovali. Chtěl bych jim poděkovat za kvalitní výkon a doufám že stejnou kvalitu, nebo ještě větší předvedou už tuto sobotu v 14:30 opět doma proti celku z Bohumína.“

Starší přípravka

1.BFK vs MFK Frýdek-Místek 9:8

1.BFK vs Staré Město 5:10

Sestava: Josef Faldyna (4 branky), Dan Somr (3 branky), Ivan Boruta (3 branky), Vojta Kohut (3 branky), Vojta Poledník (1 branka), Adrián Lanča, Filip Blahuta, Filip Lukšík, Matěj Švrček, Valérie Nytrová

Hodnocení trenéra Radima Tabáška: „V tomto kole jsme se utkali s Frýdkem-Místem a Starým Městem. Oba dva zápasy byly velmi vyrovnané a v každém jsme si dokázali vypracovat spoustu šancí. Proti Frýdku jsme měli v koncovce větší štěstí a spoustu střel jsme vsítili do branky. Kluky chválím za odvedený výkon.”

Mladší přípravka

Frýdlant 9:1 Metylovice ( Kocián D. 5x,Pyszko V. 2x, Vach N. 1x.,Lupík K. 1x.)

Frýdlant 5:6 Staré Město (Kocián D. 5x)

Sestava : René Nitra, Filip Urbančík, Buček Ondřej, Kocián Dan, Pyszko V., Vach Nikolas, Lupík K.

Hodnocení trenéra Daniela Kociána : „Odehráli jsme další kolo okresního přeboru mladší přípravky. K těmto dvěma zápasům přistoupili kluci dost lehkovážně. První zápas sice zvládli zvítězit velkým rozdílem, ale v druhém utkání už jejich výkon nestačil i přes vedení 5:1 jsme zápas ztratili a prohráli.

Pozvánka na víkendové zápasy mládeže

Důležitý zápas čeká hlavně naše žáky, kteří v neděli ráno od 9:00 hrají s týmem Fryčovic. Při vítězství si naši kluci udrží první místo v tabulce a budou mít stále šanci zvítězit v Krajské soutěži a postoupit tak do krajského přeboru. Mladší žáci pak hrají se stejným soupeřem od 10:45. Svůj zápas hraje také dorost, který v sobotu na domácím hřišti přivítá Bohumín. Zápas začíná v 14:30.