Dorost

1.BFK Frýdlant – Bohumín 7:4

Branky: Milar 3x, Bystroň 2x, Kovář, Teper

Sestava: Kurečka – Haták, Brablec, Prokop, Uhlář, Teper, Kovář, Bystroň, Jedlička, Salava, Milar

Zhodnocení zápasu trenérem Romanem Hajdou: „Ve 27.kole krajské soutěže dorostu jsme doma přivítali silný celek z Bohumína a v přestřelce jsme zvítězili 7:4.V prvním poločase jsme 35min byli lepším celkem a z 5 šancí jsme jednu využili M.Milarem a vedli 1:0.  V posledních 10minutach jsme si opět vybrali slabší chvilku, soupeř byl lepší a zaslouženě vyrovnal z přímého kopu a i když jsme s penalty(M.Milar) opět šli do vedení 2:1 soupeř po našich individuálních chybách 2x skóroval a do poločasu otočil výsledek na 2:3.Do druhého poločasu nastoupili kluci s odhodláním vstřelit rychlý gól(góly) a výsledek otočit, což se po velmi kvalitním výkonu povedlo. Rychlé vyrovnání se povedlo kapitánovi S. Bystroňovi, kdy po akci středem hřiště napřáhl z 18m a prostřelil brankáře. O chvíli později přidal svou třetí branku a završil hattrick velmi dobře hrající M.Milar a výbornou 20minutovku ukončil golem po rohovém kopu stoper D.Kovář. Až poté se dostali ke slovu hosté kterým se podařilo ještě snížit na 4:5 ale dobře hrající kluci BFK žádné drama nepřipustili a po přímém kopu přidal svou druhou branku S. Bystroň a v úplném závěru pečetil výsledek opět dobře hrající A.Teper. Klukům bych chtěl poděkovat že v počasí, které spíš vybízelo ke koupání na koupališti podali velice kvalitní a bojovný výkon a připsali do tabulky další 3body.“

Starší žáci

1.BFK Frýdlant – Fryčovice 2:2

Branky vstřelili: Hajda, Kurečka.

Starší žáci 1. BFK Frýdlant n. O. v neděli 27. 5. 2018 utkali na domácím hřišti s hráči Fryčovic.

Sestava 1. BFK: Manestar – Hajda, Kurečka, Liška, Filip – Plucnara, Papík, Haták, Výmola – Chodura, Pohludka (Junga)

Hodnocení zápasu trenérem Petrem Lichnovským: „Zápas skončil remízou 2 : 2. V prvním poločase inkasovali naši starší žáci dvě branky a žádnou nevstřelili, takže na ukazateli svítil o přestávce stav 0 : 2. Ve druhém poločase kluci zabrali, podařilo se jim srovnat skóre, ale ani velká územní převaha a řada gólových příležitostí nevedla ke vstřelení vítězné branky utkání skončilo remízou.“

Mladší žáci

1.BFK Frýdlant – Fryčovice 4:1

Branky: Junga 2x, Stávek, Boruta

Sestava: Tomeček – Gucký, Tomášek, Somr, Faldyna, Junga, Pavela, Šustai, Buďo, Boruta, Pěgřimek, Stávek

Stejně jako starší žáci, se také naši mladší žáci utkali doma s týmem z Fryčovic.

Zápas zhodnotil trenér Denis Dušík: „Již od začátku zápasu měl jasnou převahu náš tým a soupeř pouze bránil. V utkání kluci neproměnili mnoho šancí. Jedinou branku jsme dostali po rozhodčím vymyšlené standartní situaci. Jinak jsme soupeře nepouštěli do výraznějších šancí a po zásluze zvítězili.“