Ve své soutěži už pokračuje pouze náš dorost. Ten čeká poslední zápas ve středu na domácím hřišti. Žáci již skončili svou soutěž. Bude je však ještě čekat turnaj. Starší žáky 23. 6. v Turzovce a mladší žáky 24. 6. v Rýmařově.

Dorost

Inter Petrovice – 1. BFK Frýdlant 1:9
Branky: Milar 2x, Uhlář 2x, Salava, Plucnara, Jedlička, Vojáček, Indra

Sestava: Kurečka – Haták, Brablec, Prokop, Uhlář (Salava), Jedlička, Staněk, Milar, Vojáček (Papík), Indra, Plucnara (Výmola)

Hodnocení trenéra Romana Hajdy: „Ve 29kole zavítali hráči dorostu BFK na hřiště Interu Petrovice a po velmi dobrém kolektivním výkonu zvítězili vysoko 1:9. Od začátku zapasu se kluci jak se říká do soupeře zakousli a už ve 2min. po rychlé akci středem hřiště se do šance dostal R.Uhlar a chladnokrevně zakončil. O minutu později zvýšil skoré M. Milar. Dobrou úvodní 20minutovku uzavřel golem D. Plucnara střelou k tyči a o vítězi zapasu bylo již jasno a řešilo se jen skoré. Hráči BFK na hřišti dominovali a po několika zahozených šancích se na konci poločasu podruhé trefil M. Milar. V poločase byl tedy výsledek 0:4. Do druhého poločasu kluci nastoupili se stejným odhodláním. Hned na jeho začátku se jako pres kopirak u první branky dostal středem hřiště do šance M.Indra a ani on nezaváhal a zvýšil vedeni. Kluci dál předváděli kvalitní rychlý kombinační fotbal a další gól přidal P. Jedlicka. Po ojediněle akci domácích se zrodil jediný gól Interu když domácí proměnili pokutový kop. Ale po rohu přidal hlavou svou druhou branku R.Uhlar a po pěkné akci krásně levou nohou přidal 8gol T. Vojacek. Pár fanoušků BFK, kterým tímto děkujeme za podporu cítilo. že by mohla padnout, jak se říká 10tka. Bohužel několik šancí zůstalo nevyužito a konečné skoré 1:9 pečetil pěknou střelou z 20m D. Salava. Klukům bych chtěl poděkovat a pochválit za velice kvalitní utkání.“

Další zápas odehraje dorost ve středu 13. 6. doma proti Tošanovicím od 17 hodin.

Starší přípravka

Výsledky:

1.BFK – Pržno 20:0

1.BFK – Raškovice 17:0

Hodnocení utkání trenéra Františka Závodného: „Výsledky hovoří jasně, ale oba první poločasy byly velmi ospalé. Gólman Pecha v prvním zápase neměl žádnou práci, ale v druhém utkání vychytal pár vyložených šancí. Chtěl bych vyzdvihnout výkon celého týmu a především Ivana Boruty, který tým nastartoval.„

Kozlík cup

Hodnocení trenéra Radima Tabáška: „V Sobotu 9.6. se naše starší přípravka zúčastnila turnaje Kozlík cup v Kozlovicích. Z konečných 10 týmů, se naši kluci umístili na 5. místě. Z devíti zápasů se nám podařilo 3x zvítězit, 2x remizovat a čtyřikrát prohrát. V parném horku, kluci bojovali a hráli dobře. Mrzet nás můžou jen dvě remízy, které jsme mohli vyhrát, ale chybělo nám štěstí v zakončení. Obzvláště chválím za tento turnaj výkony Dana Kociána a Vojtu Poledníka, tomu chyběla jedna branka , aby se stal nejlepším střelcem turnaje.“

Sestava: Gabriel Pecha, Valérie Nytrová(1 branka), Vojta Poledník(5 branek), Dan Somr(4 branky), Daniel Kocián(3 branky), Filip Lukšík(3 branky), Tomáš Stávek (1 branka), Jan Tomášek (1 branka), Matěj Švrček, Vojta Kohut.

Příští týden se obě naše přípravky zúčastní turnaje ve Studence.