Ve středu odpoledne odehráli naši dorostenci poslední zápas této sezony. V zápase vysoce zvítězili a celkově tak skončili v krajské soutěži na 7. místě se ziskem 43 bodů a skóre 116:65. Kluci za sezonu zaslouží velké uznání. Celkové shrnutí jejich sezony, stejně jako dalších mládežnických týmů přineseme v dalších dnech.

1.BFK Frýdlant – Tošanovice 10:1
Branky: Milar 5x, Teper 3x, Hajda, Indra

Sestava: Kurečka – Brablec, Prokop, Uhlář, Jedička (Liška), Staněk, Milar, Indra, Výmola (Hajda), Plucnara, Teper

Hodnocení trenéra Romana Hajdy: „V posledním kole krajské soutěže dorostu přivítal celek BFK hráče Tošanovic. Na hřišti kluci navázali na velmi dobrý výkon z Petrovic a zvítězili vysoko 10:1. Ve druhé minutě prvního poločasu prošel středem hřiště M. Indra a střelou z 20 m otevřel skóre. O chvíli později se do šance po nedorozumění obránců domácích dostali hosté a srovnali na 1:1. Hráči domácího BFK se však nenechali zaskočit a v 19 min se po akci z levé strany dostal do zakončení T.Teper a nezaváhal 2:1. Hráči BFK začali soupeře přehrávat a do poločasu ještě zvýšil vedeni M.Milar, když proměnil pokutový kop za faul na T.Tepera. Druhý poločas začal parádou T. Tepera, když se nádherně zbavil dvou obránců a chladnokrevně zakončil. Kluci z BFK začali na hřišti dominovat a když se během 20 min třikrát trefil kanonýr tymu M.Milar, tak už to bylo 7:1. Kluci ale dále předváděli kombinační, útočný fotbal a po akci z levé strany se ve velkém vápně nejlépe orientoval střídající M. Hajda a levou nohou vstřelil osmou branku domácích. Do konce utkání ještě střelou z 18 m završil svůj hattrick T.Teper a v poslední minutě dal svůj 5. gól M.Milar a vyšvihl se na nejlepšího střelce soutěže a my budeme držet palce, aby svůj náskok dvou gólů uhájil před víkendovým posledním kolem. Hráčům bych chtěl poděkovat a pochválit za kvalitní výkon a přístup k utkání.“