Hodnocení jarní části sezony provedl trenér Daniel Kocián.

V tomto hodnocení bych se chtěl věnovat jak tréninku, tak také výsledkům v průběhu jarní části sezony. Celý půl rok jsme s dětmi trénovali 2x někdy i 3x týdně,kdy účast byla ve většině případů kvalitní a dobrá. Mezi tím nás čekaly různá kola okresního přeboru,takže pro rodiče i děti to bylo dost náročné,a tímhle bych poděkoval rodičům,kteří nás jezdili v hojném počtu podporovat jak na turnaje,tak i na různé zápasy. Tréninky byly zaměřené na všechny oblasti rozvoje mladých hráčů.  Kluky jsme zapojili do různých her, fotbalových cvičení a nezapomněli jsme také na cvičení zaměřené na rozvoj fyzické připravenosti a obratnosti. Z mého pohledu celý tým,udělal velký kus práce za tento půl rok a věci na kterých jsme pracovali v tréninku dovedli přenášet do většiny zápasů. Chtěli jsme hlavně dávat hodně golů, protože v našem týmu byli snad samí útočníci, postupem času se nenechali zahanbit ani naši obránci,kteří dokázali v několika důležitých situacích přispět svými důležitými brankami.

Nakonec mladší přípravka zakončila jaro s bilancí odehraných 9 zápasů v rámci Okresního přeboru přípravek, na různých hřištích. Z těchto utkání bylo 7 vyhraných zápasů a 2 prohry se skórem 80:43. Ve většině zápasů jsme byli lepším týmem a sbírali jsme zasloužené vítězství. Kluci bojovali a když k tomu přidali svou fotbalovost byla radost se na to koukat. Také jsme se na jaře zúčastnili dvou turnajů. V květnu jsme přijali pozvání na Kozlik cup, který pořádal FK Kozlovice na svém hřišti.Na skvěle zorganizovaném turnaji jsme obsadili nádherné 1.místo. V celém turnaji jsme z 8 zápasů neprohráli ani jednou, což přes konkurenci týmu z Vítkovic, Frýdku-Místku atd. považuji za velký úspěch. Druhým turnajem byl turnaj ve Studénce, který se nám bohužel nepovedl a obsadili jsme 5. místo.

Klukům bych chtěl poděkovat za odvedenou práci v trénincích a těm co přecházejí do vyšší kategorie popřát mnoho štěstí. Za celý půl rok bych také chtěl poděkovat všem rodičům,kteří jsou v tomhle věku dětí velice důležitou součástí.

CzechEnglish