Byla to pořádná dřina, ale nakonec tři body zůstávají doma. Frýdlant porazil nebezpečný FC Slavoj Olympia Bruntál 2:1, v tabulce poskočil na třetí příčku a teď zamíří na derby do Havířova. “Zatím jednoznačně nejlepší soupeř, se kterým jsme hráli. Hosté byli silní na míči, nebezpeční směrem dopředu, chtěli hrát prostě fotbal”, pustil se do pozápasového hodnocení trenér 1. BFK Martin Šrámek. “Za stavu 1:0 jsme v 60. minutě měli obrovskou šanci, kdy mohl navýšit naše vedení Ondra Dvořák, ale přestřelil. Hosté poté srovnali skóre, naštěstí se v 74. minutě prosadil po individuální akci Svaty (Jan Svatonský). Upřímně zápasu by spíše slušela remíza, ale na druhou stranu minulé utkání v Ústí jsme zahodili několik šancí a dneska se zase štěstí přiklonilo na naši stranu. Tak to ve fotbale prostě chodí. Soupeři jsem popřál hodně štěstí v dalších zápasech, určitě budou hrát v horní polovině tabulky”, zakončil své hodnocení Martin Šrámek.

V tabulce divize E jsme se posunuli na 3. místo s 12 body. Příští zápas nás čeká v Havířově. Hraje se v neděli 16. 9. v 10.15 h (bus 8.00 h). Duelu se budeme podrobněji věnovat během týdne.

1. BFK Frýdlant – FC Slavoj Olympia Bruntál 2:1

poločas: 0:0

branky: 49. Klimas, 74.  Svatonský – 63. Kyselý

rozhodčí: Kneisl – Poláček – Lysák

diváků: 346

sestava:  Prepsl – Marek, Wozniak, Hrdlička –  Svatonský (87. Soukup), Staněk,  Škorik,  Siekiera (79. Hutník), Dvořák –  Velička (64. Kučera) Klimas Trenéři: Martin Šrámek a Jiří Krejčí

CzechEnglish