Dorost

1.BFK Frýdlant – FC Ostrava-Jih  10:2

Branky: Uhlář 3x, Indra 2x, Milar 2x, Jedlička, Blaha, Salava

Starší žáci

1.BFK Frýdlant – 1.FC Poruba  12:1

Branky: Hajda 5x, Brož 2x, Junga 2x, Drabina, Juroška, Tomeček

Hodnocení trenéra: „Soupeř přijel s mladým týmem, ale prezentoval se sympatickým herním projevem, kdy se nesoustředil jenom na obranu a snažil se s námi hrát otevřený fotbal. My jsme toho využili a vytvářeli si šance, které jsme proměňovali. Střelecký den měl Martin Hajda, autor 5 branek. I přes vysoké vítězství nemůžeme být spokojení s naším herním projevem. Byla tam spousta nepřesností a málo kombinačních akcí.“ Milan Dušík – trenér starších žáků

Mladší žáci

1.BFK Frýdlant – 1.FC Poruba  9:2

Branky: Šustai 3x, Faldyna 3x, Somr 2x, Boruta

Hodnocení trenéra: „Již od začátku zápasu byla znát naše fyzická převaha oproti soupeři, který přijel s o něco mladším týmem. Soupeř se snažil hrát fotbal, ale výkonnostní rozdíl mezi týmy zde byl patrný. Kluci tak i přes ne úplně dobrý výkon zvítězili vyšším rozdílem. Mrzí mě, že v zápase s tímto soupeřem nepředvedli kluci lepší kombinační hru a nepřenesli do utkání věci, které děláme při tréninkových jednotkách.“ Denis Dušík – trenér mladších žáků

Mladší přípravka

Dne 28.9.2018 se uskutečnil turnaj „Kozlík cup 2018“ ml. přípravek v Kozlovicích.

Naši kluci v první polovině turnaje snad ještě spali a začali až v té druhé hrát to co se učíme a chceme hrát. Zejména kluby Brušperku a Frýdku-Místku ukázaly, jak bychom měli hrát fotbal.

Nejde totiž ani tak o výsledky ale o převedenou hru.

Výsledky:

1.BFK – Kozlovice 2010 4:1 (3xNytra ; Vach)

1.BFK – Brušperk 1:12 (Nytra)

1.BFK- FM 2:12 (2xKečkéš)

1.BFK- Třinec 4:4 (3xNytra;Vach)

1.BFK – Kozlovice2009 5:4 (2xPyszko,2xNytra,Vach)

 

Dne 25.9.2018 se uskutečnil již 3 turnaj OP ml. přípravek v obci Sedliště. Kluci střídali horší momenty s těmi lepšími, ale vzhledem k chladnému počasí se není ani čemu divit, že se rozehřívali pozvolna.

Určitě, ale bych chtěl pochválit za výkon našeho brankáře Adama Vokála v brance, kdy obdržel pouze 2 branky a vychytal 3x čisté konto a také díky němu jsme opět neprohráli. Na turnaj jsme vzali novice v týmu a to Michala Bielého a Kubu Nešpora a ti se hned zapsali svou první vstřelenou brankou v dresu 1.BFK. Jen tak dále.

1.BFK – Sedliště        1: 0 (Pyszko)

1.BFK – Metylovice   6:2 (2xPyszko;2xVách;Nytra;Kečkéš)

1.BFK – Čeladná         8:0 (3xPyszko; Keckéš;Nytra;Horsky;Vach;Biely)

1.BFK – Staré Město 4:0 (2xPyszko;Keckéš;Nešpor)

 

Zhodnotil: Jaroslav Rozkydal – trenér mladší přípravky

CzechEnglish