V neděli 7. 10. od 15 hodin je na programu další utkání divize E mezi 1. BFK Frýdlant a FK Bospor Bohumín. Hosté se vezou na sérii úspěšných výsledků, pětkrát za sebou neprohráli a naposledy na domácím hřišti porazili 1. HFK Olomouc 3:0. Před jejich ofenzivní silou varuje také trenér Martin Šrámek: “Mají výborný útok a celkově směrem dopředu jsou hodně silní. Dali již 22 branek, což hovoří za vše”, varuje Šrámek. Bohumínu patří 7. místo s dosavadním ziskem 14 bodů.

Domácí mají opačný problém, a to dávat branky. Naposledy vyšli naši fotbalisté bodově naprázdno ve Slavičíně, kde prohráli 1:3. Přesto všichni věří, že doma se opět gólově prosadíme a fanoušci poženou svůj tým k zisku třech bodů. Jednoduché to však rozhodně nebude.

Na neděli hlásí polojasno a příjemných 20 stupňů. Proto věříme, že přijdete v hojném počtu. Tentokrát to bude i s doprovodným programem, kdy se v poločase zápasu představí v modelovém utkání naše přípravky. Těšit se můžete i na grilované a uzené speciality, které se již tradičně servírují “Pod lipami”. A nezapomeňte si zakoupit slosovatelný bulletin, vyhrát můžete zajímavé ceny.

 

CzechEnglish