Ještě jednou naplnit stadion a naposledy v tomto roce zažít bouřlivou kulisu. To je přání fotbalistů 1. BFK Frýdlant, kteří v neděli od 14 hodin vyzvou k souboji vedoucí tým divize E FK Nový Jičín. Co může být lepší pozvánkou na zápas než duel s aktuálním lídrem, který má na svém kontě již 30 bodů a hořkost porážky poznal zatím pouze jednou. Vysoce aktivní skóre 33:10 jasně vypovídá o kvalitě soupeře. Favorit zápasu je jasný, ale do cesty se Novému Jičínu postaví náš 1. Beskydský FK, který je po výhře v Hranicích dobře naladěn a chce se s domácím publikem rozloučit výhrou. V tabulce si nestojíme vůbec špatně, s 22 body nám náleží 5. příčka s osmibodovou ztrátou na našeho nedělního soupeře.

“Je to dlouho očekávaný zápas, navíc poslední domácí utkání před dlouhou zimní přestávkou. Přijede nejlepší tým soutěže, ale já věřím že se na něj dobře připravíme. I s podporou našich výborných fanoušků budeme chtít vyhrát”, přeje si frýdlantský Ondřej Dvořák

Vážení fanoušci, na neděli hlásí krásné počasí a 16 stupňů, ideální čas vyrazit na fotbal. Náš fan club připravuje choreo, takže jako obvykle je zde výzva k zapojení se do fandění. Sraz na ochozu mezi střídačkami. U pokladen si můžete zakoupit slosovatelné bulletiny a trička fan clubu. Zápas začíná ve 14 hodin.

CzechEnglish